Bankomaty Sierpc

Sierpc to miasto znajdujące się w województwie mazowieckim, które stanowi siedzibę powiatu sierpeckiego. Leży na Wysoczyźnie Płońskiej, nad rzeką Sierpienicą, tuż przy jej ujściu do Skrwy. Sierpc był ważnym grodem już w X w. W pierwszych wiekach II-tysiąclecia w mieście rozwijało się rzemiosło. W 1356 r. król Kazimierz dokonał lokacji miasta na prawie magdeburskim, co przyczyniło się do ożywienia handlu i dalszego wzrostu pozycji miasta. W kolejnych stuleciach rozwinęło się tutaj sukiennictwo. Na terenie miasta usytuowanych jest dużo zabytków, między innymi zespół klasztorny z gotyckim kościołem z XVI w. i klasycystyczny ratusz z 1841 r. Wśród atrakcji turystycznych należy wymienić także skansen Muzeum Wsi Mazowieckiej.

W bazie bankomatów w Sierpcu zebrane zostały najważniejsze informacje o każdym urządzeniu, z którego można skorzystać na terenie tego miasta. Dzięki temu mieszkańcy i goście mogą dowiedzieć się, gdzie znajdują się bankomaty Sierpca dostępne w odpowiednich dla nich porach i posiadające pożądane funkcje.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Planet Cash SA Białobłocka 1 - Supermarket "Biedronka" Sierpc
Euronet Polska Sp. z o.o. Braci Tułodzieckich 1 - Supermarket "Biedronka" Sierpc
Bank Pekao SA Braci Tułodzieckich 17 Sierpc
Bank Pekao SA Braci Tułodzieckich 17 Sierpc
PKO Bank Polski SA Braci Tułodzieckich 17a Sierpc
PKO Bank Polski SA Kościuszki 5 - Supermarket "Biedronka" Sierpc
Planet Cash SA Narutowicza 2a - Bank BGŻ BNP Paribas Sierpc
Bank Pekao SA Piastowska 30 - Pawilon Handlowy Sierpc
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Piastowska 42 Sierpc
PKO Bank Polski SA Plac Chopina 4 - Supermarket "Biedronka" Sierpc
PKO Bank Polski SA Płocka 21 - Sklep "Gram" Sierpc
SKOK 24 (Aplitt SA) Płocka 25 Sierpc
Bank Zachodni WBK SA Wiosny Ludów 3 - Sklep Mięsny Sierpc
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Wiosny Ludów 6 Sierpc

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy