Bankomaty Sulejówek

Sulejówek to miasto znajdujące się w województwie mazowieckim, na terenie powiatu mińskiego. Leży na styku Równiny Wołomińskiej oraz Wysoczyzny Kałuszyńskiej. Wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej i jest oddalony od centrum stolicy Polski o około 22 km. Miasto zajmuje powierzchnię 19,31 km². Na co dzień zamieszkuje w nim prawie 19 500 osób. Pierwsza wzmianka źródłowa o tej miejscowości pochodzi z 1526 r., natomiast prawa miejskie Sulejówek uzyskał w dniu 18 lipca 1962 r. Jednym spośród tutejszych zabytków jest Dworek „Milusin”, w którym w latach 20-tych ubiegłego stulecia zamieszkiwał Józef Piłsudski. Aktualnie pełni on funkcję Muzeum Józefa Piłsudskiego. Drugim ważnym miejscem jest byłe miejsce zamieszkania polskiego premiera Jędrzeja Moraczewskiego – dworek „Siedziba”.

W bazie bankomatów Sulejówka można sprawdzić adres każdego z urządzeń, które znajdują się w tym mieście. Ponadto prezentujemy takie informacje jak dostępność czasowa oraz funkcje poszczególnych bankomatów w Sulejówku.

Ulica, miasto, operator
Al. Piłsudskiego 102 - Supermarket "Biedronka", Sulejówek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Bema 2h, Sulejówek, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Bema 2r - Sklep "Market Raj", Sulejówek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Dworcowa 38 - Credit Agricole Bank Polska, Sulejówek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Dworcowa 67a - Sklep "M&L", Sulejówek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Dworcowa 71, Sulejówek, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Kombatantów 78 - Sklep "M&L", Sulejówek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Nałkowskiej 2 - Supermarket "Biedronka", Sulejówek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Reymonta 43, Sulejówek, Bank Pekao SA

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy