Bankomaty Sulejówek

Sulejówek to miasto znajdujące się w województwie mazowieckim, na terenie powiatu mińskiego. Leży na styku Równiny Wołomińskiej oraz Wysoczyzny Kałuszyńskiej. Wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej i jest oddalony od centrum stolicy Polski o około 22 km. Miasto zajmuje powierzchnię 19,31 km². Na co dzień zamieszkuje w nim prawie 19 500 osób. Pierwsza wzmianka źródłowa o tej miejscowości pochodzi z 1526 r., natomiast prawa miejskie Sulejówek uzyskał w dniu 18 lipca 1962 r. Jednym spośród tutejszych zabytków jest Dworek „Milusin”, w którym w latach 20-tych ubiegłego stulecia zamieszkiwał Józef Piłsudski. Aktualnie pełni on funkcję Muzeum Józefa Piłsudskiego. Drugim ważnym miejscem jest byłe miejsce zamieszkania polskiego premiera Jędrzeja Moraczewskiego – dworek „Siedziba”.

W bazie bankomatów Sulejówka można sprawdzić adres każdego z urządzeń, które znajdują się w tym mieście. Ponadto prezentujemy takie informacje jak dostępność czasowa oraz funkcje poszczególnych bankomatów w Sulejówku.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Euronet Polska Sp. z o.o. Al. Piłsudskiego 102 - Supermarket "Biedronka" Sulejówek
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Bema 2h Sulejówek
Euronet Polska Sp. z o.o. Bema 2r - Sklep "Market Raj" Sulejówek
Euronet Polska Sp. z o.o. Dworcowa 38 - Credit Agricole Bank Polska Sulejówek
Euronet Polska Sp. z o.o. Dworcowa 67a - Sklep "M&L" Sulejówek
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Dworcowa 71 Sulejówek
Euronet Polska Sp. z o.o. Kombatantów 78 - Sklep "M&L" Sulejówek
Euronet Polska Sp. z o.o. Nałkowskiej 2 - Supermarket "Biedronka" Sulejówek
Bank Pekao SA Reymonta 43 Sulejówek

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy