Bankomaty Warka

Warka to miasto położone w województwie mazowieckim, na terenie powiatu grójeckiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Warka. Leży nad Pilicą, na Równinie Warszawskiej. Pierwsza wzmianka o tej miejscowości pochodzi z XIII stulecia. Do nadania jej praw miejskich doszło pomiędzy 1284 a 1321 r. Początkowo osada występowała w źródłach pod nazwą Varca. Prawdopodobnie pochodzi ona od wirów rzecznych albo od słowa „warzyć”, ponieważ miasto przez wieki słynęło z produkcji piwa. Na odwiedzających czekają tu liczne zabytki, między innymi pofranciszkański kościół Matki Boskiej Szkaplerznej z lat 1652-1746 z barokowymi ołtarzami i rokokową amboną oraz ratusz z 1821 r. w stylu klasycystycznym.

Baza bankomatów w Warce umożliwia sprawdzenie wszystkich informacji o dostępnych tutaj urządzeniach, które są ważne z punktu widzenia użytkownika. Zaprezentowaliśmy w niej dokładne adresy i godziny dostępności poszczególnych bankomatów Warki, a jednocześnie zaznaczyliśmy, które z nich zostały wyposażone w funkcję depozytową.

Ulica, miasto, operator
Długa 13, Warka, ING Bank Śląski SA
Długa 13, Warka, ING Bank Śląski SA
Długa 16b, Warka, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Franciszkańska 2, Warka, Bank Pekao SA
Plac Czarnieckiego 19, Warka, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Pułaskiego 2c - Supermarket "Biedronka", Warka, Euronet Polska Sp. z o.o.
Senatorska 7 - Bank BGŻ BNP Paribas, Warka, Planet Cash SA
Warszawska 19 - Supermarket "Biedronka", Warka, Euronet Polska Sp. z o.o.
Warszawska 23 - Pawilon Handlowy - ING Bank Śląski, Warka, Planet Cash SA
Warszawska 5, Warka, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Warszawska 9, Warka, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy