Bankomaty Warka

Warka to miasto położone w województwie mazowieckim, na terenie powiatu grójeckiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Warka. Leży nad Pilicą, na Równinie Warszawskiej. Pierwsza wzmianka o tej miejscowości pochodzi z XIII stulecia. Do nadania jej praw miejskich doszło pomiędzy 1284 a 1321 r. Początkowo osada występowała w źródłach pod nazwą Varca. Prawdopodobnie pochodzi ona od wirów rzecznych albo od słowa „warzyć”, ponieważ miasto przez wieki słynęło z produkcji piwa. Na odwiedzających czekają tu liczne zabytki, między innymi pofranciszkański kościół Matki Boskiej Szkaplerznej z lat 1652-1746 z barokowymi ołtarzami i rokokową amboną oraz ratusz z 1821 r. w stylu klasycystycznym.

Baza bankomatów w Warce umożliwia sprawdzenie wszystkich informacji o dostępnych tutaj urządzeniach, które są ważne z punktu widzenia użytkownika. Zaprezentowaliśmy w niej dokładne adresy i godziny dostępności poszczególnych bankomatów Warki, a jednocześnie zaznaczyliśmy, które z nich zostały wyposażone w funkcję depozytową.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
ING Bank Śląski SA Długa 13 Warka
ING Bank Śląski SA Długa 13 Warka
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Długa 16b Warka
Bank Pekao SA Franciszkańska 2 Warka
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Plac Czarnieckiego 19 Warka
Euronet Polska Sp. z o.o. Pułaskiego 2c - Supermarket "Biedronka" Warka
Planet Cash SA Senatorska 7 - Bank BGŻ BNP Paribas Warka
Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawska 19 - Supermarket "Biedronka" Warka
Planet Cash SA Warszawska 23 - Pawilon Handlowy - ING Bank Śląski Warka
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Warszawska 5 Warka
PKO Bank Polski SA Warszawska 9 Warka

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy