Bankomaty Węgrów

Węgrów to miasto usytuowane na terenie województwa mazowieckiego. Jest siedzibą powiatu węgrowskiego, a także gminy wiejskiej Liw. Leży na Obniżeniu Węgrowskim, nad rzeką Czerwonką. Zajmuje powierzchnię 35,51 km², z czego najwięcej – ponieważ 70% – stanowią użytki rolne. W 2016 r. miasto było zamieszkiwane przez ponad 12 700 osób. Pierwsza wzmianka pisana o tej miejscowości pochodzi z 1414 r., z dokumentu dotyczącego fundacji tutejszego kościoła parafialnego. Szybki rozwój miasta miał związek z położeniem na szlaku handlowym prowadzącym na Ruś. Prawa miejskie osada otrzymała w 1441 r. Na terenie miasta znajduje się dużo zabytków, w tym wiele obiektów o charakterze sakralnym, na przykład klasztor reformatów, który zbudowano w 1693 r.

Zachęcamy do korzystania z bazy bankomatów w Węgrowie, która pozwala na sprawdzenie adresu każdego urządzenia zlokalizowanego w granicach miasta. Dodatkowo umożliwiamy wyszukanie informacji dotyczących dostępności czasowej i funkcji poszczególnych bankomatów Węgrowa.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Gdańska 10 Węgrów
Planet Cash SA Mickiewicza 6 - Supermarket "Biedronka" Węgrów
Bank Pekao SA Piłsudskiego 1 - Sklep "Społem" Węgrów
PKO Bank Polski SA Piłsudskiego 2 Węgrów
PKO Bank Polski SA Piłsudskiego 2 Węgrów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Podlaska 1 - Supermarket "Biedronka" Węgrów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Rynkowa 5 Węgrów
Euronet Polska Sp. z o.o. Wyszyńskiego 7 - Centrum Handlowe "Galeria Mistrza Jana" Węgrów
Euronet Polska Sp. z o.o. Wyszyńskiego 7 - Centrum Handlowe "Galeria Mistrza Jana" Węgrów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Wyszyńskiego 7 - Centrum Handlowe "Galeria Mistrza Jana" Węgrów
Bank Pekao SA Żeromskiego 21 - Sklep "Topaz" Węgrów

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy