Bankomaty Węgrów

Węgrów to miasto usytuowane na terenie województwa mazowieckiego. Jest siedzibą powiatu węgrowskiego, a także gminy wiejskiej Liw. Leży na Obniżeniu Węgrowskim, nad rzeką Czerwonką. Zajmuje powierzchnię 35,51 km², z czego najwięcej – ponieważ 70% – stanowią użytki rolne. W 2016 r. miasto było zamieszkiwane przez ponad 12 700 osób. Pierwsza wzmianka pisana o tej miejscowości pochodzi z 1414 r., z dokumentu dotyczącego fundacji tutejszego kościoła parafialnego. Szybki rozwój miasta miał związek z położeniem na szlaku handlowym prowadzącym na Ruś. Prawa miejskie osada otrzymała w 1441 r. Na terenie miasta znajduje się dużo zabytków, w tym wiele obiektów o charakterze sakralnym, na przykład klasztor reformatów, który zbudowano w 1693 r.

Zachęcamy do korzystania z bazy bankomatów w Węgrowie, która pozwala na sprawdzenie adresu każdego urządzenia zlokalizowanego w granicach miasta. Dodatkowo umożliwiamy wyszukanie informacji dotyczących dostępności czasowej i funkcji poszczególnych bankomatów Węgrowa.

Ulica, miasto, operator
Gdańska 10, Węgrów, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Mickiewicza 6 - Supermarket "Biedronka", Węgrów, Planet Cash SA
Piłsudskiego 1 - Sklep "Społem", Węgrów, Bank Pekao SA
Piłsudskiego 2, Węgrów, PKO Bank Polski SA
Piłsudskiego 2, Węgrów, PKO Bank Polski SA
Podlaska 1 - Supermarket "Biedronka", Węgrów, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Rynkowa 5, Węgrów, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wyszyńskiego 7 - Centrum Handlowe "Galeria Mistrza Jana", Węgrów, Euronet Polska Sp. z o.o.
Wyszyńskiego 7 - Centrum Handlowe "Galeria Mistrza Jana", Węgrów, Euronet Polska Sp. z o.o.
Wyszyńskiego 7 - Centrum Handlowe "Galeria Mistrza Jana", Węgrów, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Żeromskiego 21 - Sklep "Topaz", Węgrów, Bank Pekao SA

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy