Bankomaty Głubczyce

Głubczyce to miasto, które jest położone na terenie województwa opolskiego. Jest siedzibą powiatu głubczyckiego, a także gminy miejsko-wiejskiej Głubczyce. Leży na Płaskowyżu Głubczyckim, stanowiącym część Niziny Śląskiej, natomiast pod względem historycznym stanowi część Górnego Śląska. Przez miasto przepływa rzeka Psina. Historia Głubczyc sięga XIII w., natomiast prawa miejskie nadał im Przemysł Ottokar w 1270 r. Miejscowość zajmuje powierzchnię 12,52 km² i jest zamieszkiwana przez ponad 12 500 osób. W 2016 r. Głubczyce przystąpiły do Międzynarodowego Stowarzyszenia Miast Dobrego Życia Cittaslow. W mieście odbywają się imprezy cykliczne, między innymi Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów, który promuje młodych artystów.

Baza bankomatów w Głubczycach pozwala na wyszukanie informacji o dowolnie wybranym urządzeniu, znajdującym się w granicach tego miasta. Zamieściliśmy tutaj wiadomości najważniejsze z punktu widzenia użytkownika, w tym dokładny adres oraz funkcje wszystkich bankomatów Głubczyc.

Ulica, miasto, operator
Fabryczna 7 - Getin Bank, Głubczyce, Euronet Polska Sp. z o.o.
Gdańska 1 - Pawilon Handlowy "Społem", Głubczyce, Bank Zachodni WBK SA
Jana Pawła II 10 - Bank BGŻ BNP Paribas, Głubczyce, Planet Cash SA
Jana Pawła II 2a, Głubczyce, SKOK 24 (Aplitt SA)
Kościuszki 3a, Głubczyce, PKO Bank Polski SA
Niepodległości 13 - Supermarket "Spar", Głubczyce, PKO Bank Polski SA
Plac 1 Maja 1, Głubczyce, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Plac 1 Maja 1 - Supermarket "Biedronka", Głubczyce, Planet Cash SA
Powstańców 4, Głubczyce, Bank Zachodni WBK SA
Powstańców 4, Głubczyce, Bank Zachodni WBK SA
Raciborska 16 - Supermarket "Intermarche", Głubczyce, Euronet Polska Sp. z o.o.
Słowackiego 42c, Głubczyce, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Bankomaty w innych miastach województwa opolskiego: Bankomaty Opole, Bankomaty Kędzierzyn-Koźle, Bankomaty Nysa, Bankomaty Brzeg, Bankomaty Kluczbork, Bankomaty Prudnik, Bankomaty Strzelce Opolskie

 

Polecamy