Bankomaty Głuchołazy

Głuchołazy to miasto, które znajduje się w województwie opolskim, w powiecie nyskim. Stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej Głuchołazy. Leży na pograniczu Gór Opawskich, Płaskowyżu Głubczyckiego i Przedgórza Paczkowskiego. Przepływa przez nie rzeka Biała Głuchołaska oraz uchodzący do niej potok Starynka. W Głuchołazach wychowali się między innymi aktor i piosenkarz Michał Bajor, kolarz Jacek Morajko oraz pisarz Jakub Ćwiek. Miasto zajmuje powierzchnię 6,83 km², a liczba mieszkańców w 2016 r. wynosiła prawie 14 000. Co roku odbywa się tu Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej Kropka. Na turystów czeka kilka ciekawych zabytków, między innymi układ urbanistyczny z XIII w., kościół ewangelicki z 1865 r. oraz mury obronne z basztą z XIV w.

Gości, podobnie jak mieszkańców tego miasta, zapraszamy do zapoznania się z utworzoną przez nas bazą bankomatów w Głuchołazach. Użytkownicy tych urządzeń znajdą u nas dokładny adres, jak również informacje o godzinach dostępności oraz funkcjach każdego z bankomatu Głuchołazów.

Ulica, miasto, operator
Bohaterów Warszawy 9a - Supermarket "Pepco", Głuchołazy, Bank Pekao SA
Curie-Skłodowskiej 22, Głuchołazy, Bank Zachodni WBK SA
Curie-Skłodowskiej 22, Głuchołazy, Bank Zachodni WBK SA
Grunwaldzka 2b - Supermarket "Intermarche", Głuchołazy, Planet Cash SA
Rynek 22, Głuchołazy, PKO Bank Polski SA
Rynek 23, Głuchołazy, SKOK 24 (Aplitt SA)
Rynek 27 - Sklep, Głuchołazy, Bank Zachodni WBK SA
Wyszyńskiego 12, Głuchołazy, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wyszyńskiego 9 - Supermarket "Biedronka", Głuchołazy, Bank Zachodni WBK SA
Bankomaty w innych miastach województwa opolskiego: Bankomaty Opole, Bankomaty Kędzierzyn-Koźle, Bankomaty Nysa, Bankomaty Brzeg, Bankomaty Kluczbork, Bankomaty Prudnik, Bankomaty Strzelce Opolskie

 

Polecamy