Bankomaty Zdzieszowice

Zdzieszowice to miasto położone w województwie opolskim, na terenie powiatu krapkowickiego. Stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej Zdzieszowice. Leży przy drodze wojewódzkiej nr 423, prowadzącej z Krapkowic do Kędzierzyna-Koźla. W przeszłości miasto nosiło nazwę Zduiechowicz. Na przestrzeni wieków ulegała ona modyfikacjom, natomiast w 1936 r. została zamieniona przez nazistowską administrację III Rzeszy na Odertal. Zdaniem niemieckiego badacza nazwa pochodzi od polskiego słowa „deska”. Obecnie miejscowość zajmuje powierzchnię 12,351 km² i jest zamieszkiwana przez ponad 11 500 osób. Miasto prowadzi współpracę międzynarodową z miejscowościami Bohumin w Czechach oraz Ludwigsfelde w Niemczech.

Mieszkańców tego miasta, jak również gości korzystających z bankomatów w Zdzieszowicach zachęcamy do zapoznania się z opracowaną przez nas bazą. Zebraliśmy w niej wiele przydatnych informacji o wszystkich bankomatach Zdzieszowic, między innymi ich adresy oraz godziny, w jakich są dostępne dla klientów.

Ulica, miasto, operator
Chrobrego 1, Zdzieszowice, SKOK 24 (Aplitt SA)
Chrobrego 2, Zdzieszowice, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Fabryczna 24, Zdzieszowice, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Góry Św. Anny 1 - Pawilon Handlowy, Zdzieszowice, PKO Bank Polski SA
Myśliwca 16 - Supermarket "Biedronka", Zdzieszowice, Planet Cash SA
Nowa 9 - Supermarket "Tesco", Zdzieszowice, Euronet Polska Sp. z o.o.
Powstańców Śląskich 1 - Zakłady "ArcelorMittal Poland", Zdzieszowice, ING Bank Śląski SA
Powstańców Śląskich 1 - Zakłady "ArcelorMittal Poland", Zdzieszowice, ING Bank Śląski SA
Powstańców Śląskich 1 - Zakłady "ArcelorMittal Poland", Zdzieszowice, SKOK 24 (Aplitt SA)
Bankomaty w innych miastach województwa opolskiego: Bankomaty Opole, Bankomaty Kędzierzyn-Koźle, Bankomaty Nysa, Bankomaty Brzeg, Bankomaty Kluczbork, Bankomaty Prudnik, Bankomaty Strzelce Opolskie

 

Polecamy