Bankomaty Zdzieszowice

Zdzieszowice to miasto położone w województwie opolskim, na terenie powiatu krapkowickiego. Stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej Zdzieszowice. Leży przy drodze wojewódzkiej nr 423, prowadzącej z Krapkowic do Kędzierzyna-Koźla. W przeszłości miasto nosiło nazwę Zduiechowicz. Na przestrzeni wieków ulegała ona modyfikacjom, natomiast w 1936 r. została zamieniona przez nazistowską administrację III Rzeszy na Odertal. Zdaniem niemieckiego badacza nazwa pochodzi od polskiego słowa „deska”. Obecnie miejscowość zajmuje powierzchnię 12,351 km² i jest zamieszkiwana przez ponad 11 500 osób. Miasto prowadzi współpracę międzynarodową z miejscowościami Bohumin w Czechach oraz Ludwigsfelde w Niemczech.

Mieszkańców tego miasta, jak również gości korzystających z bankomatów w Zdzieszowicach zachęcamy do zapoznania się z opracowaną przez nas bazą. Zebraliśmy w niej wiele przydatnych informacji o wszystkich bankomatach Zdzieszowic, między innymi ich adresy oraz godziny, w jakich są dostępne dla klientów.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
SKOK 24 (Aplitt SA) Chrobrego 1 Zdzieszowice
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Chrobrego 2 Zdzieszowice
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Fabryczna 24 Zdzieszowice
PKO Bank Polski SA Góry Św. Anny 1 - Pawilon Handlowy Zdzieszowice
Planet Cash SA Myśliwca 16 - Supermarket "Biedronka" Zdzieszowice
Euronet Polska Sp. z o.o. Nowa 9 - Supermarket "Tesco" Zdzieszowice
ING Bank Śląski SA Powstańców Śląskich 1 - Zakłady "ArcelorMittal Poland" Zdzieszowice
ING Bank Śląski SA Powstańców Śląskich 1 - Zakłady "ArcelorMittal Poland" Zdzieszowice
SKOK 24 (Aplitt SA) Powstańców Śląskich 1 - Zakłady "ArcelorMittal Poland" Zdzieszowice
Bankomaty w innych miastach województwa opolskiego: Bankomaty Opole, Bankomaty Kędzierzyn-Koźle, Bankomaty Nysa, Bankomaty Brzeg, Bankomaty Kluczbork, Bankomaty Prudnik, Bankomaty Strzelce Opolskie

 

Polecamy