Bankomaty Leżajsk

Leżajsk to miasto, które znajduje się na terenie południowo-wschodniej Polski, w województwie świętokrzyskim. Jest siedzibą powiatu leżajskiego. Leży na krańcach dawnej Puszczy Sandomierskiej, w dolinie rzeki San. Zajmuje powierzchnię 20,6 km², z czego użytki rolne stanowią 51%, natomiast użytki leśne 23% Miasto sąsiaduje z gminami Kuryłówka oraz Nowa Sarzyna. Pierwsza historyczna informacja o istnieniu Leżajska pochodzi z 1346 r. Prawa miejskie nadał osadzie Władysław Jagiełło 28 grudnia 1397 r. W 2016 r. miasto było zamieszkiwane przez ponad 14 000 osób. Na gości czeka tu dużo zabytków, między innymi kościół i klasztor oo. bernardynów, ratusz zbudowany w XIX w. oraz Dwór Starościński, który jest obecnie siedzibą Muzeum Ziemi Leżajskiej.

Baza bankomatów w Leżajsku ułatwia wyszukanie urządzeń, które są najbardziej zgodne z potrzebami klienta. Zamieściliśmy w nich takie informacje jak dokładny adres każdego bankomatu w Leżajsku, jego funkcje oraz godziny, w których można z niego skorzystać.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Pekao SA Klasztorna 1 - Sklep "Społem" Leżajsk
PKO Bank Polski SA Kołłątaja 1b Leżajsk
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Mickiewicza 14 Leżajsk
Bank Pekao SA Mickiewicza 16 - Księgarnia "Klasyczna" Leżajsk
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Mickiewicza 38 Leżajsk
Planet Cash SA Mickiewicza 40 - Bank BGŻ BNP Paribas Leżajsk
Bank Pekao SA Mickiewicza 52 Leżajsk
Bank Pekao SA Mickiewicza 52 Leżajsk
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Mickiewicza 66 - Pawilon Handlowy "Społem" Leżajsk
SKOK 24 (Aplitt SA) Mickiewicza 8 Leżajsk
PKO Bank Polski SA Mickiewicza 80 - Supermarket "Biedronka" Leżajsk
Euronet Polska Sp. z o.o. Mickiewicza 82 - Bank Ochrony Środowiska Leżajsk
Euronet Polska Sp. z o.o. Plac Dworcowy 1 - Dworzec Autobusowy Leżajsk
Euronet Polska Sp. z o.o. Sanowa 40a - Supermarket "Biedronka" Leżajsk
Bank Zachodni WBK SA Targowa 8 Leżajsk
Bank Zachodni WBK SA Targowa 8 Leżajsk

Bankomaty w innych miastach województwa podkarpackiego: Bankomaty Rzeszów, Bankomaty Przemyśl, Bankomaty Stalowa Wola, Bankomaty Mielec, Bankomaty Tarnobrzeg, Bankomaty Krosno, Bankomaty Dębica

 

Polecamy