Bankomaty Nisko

Nisko to miasto położone w południowo-wschodniej części kraju, na terenie województwa podkarpackiego. Jest siedzibą powiatu niżańskiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Nisko. Leży w sąsiedztwie Puszczy Sandomierskiej, nad rzeką San. Zajmuje powierzchnię 60,96 km², a obszar ten dzieli się na następujące dzielnice: Barce, Malce, Moskale, Warchoły, Podwolina i Centrum. Łącznie zamieszkuje je ponad 15 000 osób. Pierwsza wzmianka pisemna o Nisku pochodzi z dokumentu z 15 kwietnia 1439 r., natomiast do nadania mu praw miejskich doszło 20 października 1933 r. Obecnie w mieście działają trzy uczelnie: Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Nisku, Wydział Transportu i Elektrotechniki Politechniki Radomskiej oraz Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Ochrony w Warszawie.

Baza bankomatów w Nisku pozwala na sprawdzenie adresu każdego urządzenia, które znajduje się w tym mieście. Umożliwia również wyszukanie bankomatów Niska czynnych przez całą dobę albo wyposażonych w funkcję depozytową.

Ulica, miasto, operator
Kwiatkowskiego 1d - Supermarket "Biedronka", Nisko, Bank Pekao SA
Mickiewicza 2, Nisko, Bank Pekao SA
Plac Wolności 1, Nisko, PKO Bank Polski SA
Plac Wolności 4, Nisko, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Podoficerska 2 - Supermarket "Tesco", Nisko, Euronet Polska Sp. z o.o.
Rzeszowska 5a - Bank BGŻ BNP Paribas, Nisko, Planet Cash SA
Sandomierska 13 - Supermarket "Biedronka", Nisko, PKO Bank Polski SA
Sandomierska 265c - Stacja Paliw, Nisko, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wolności 1, Nisko, Bank Polskiej Spółdzielczości SA

Bankomaty w innych miastach województwa podkarpackiego: Bankomaty Rzeszów, Bankomaty Przemyśl, Bankomaty Stalowa Wola, Bankomaty Mielec, Bankomaty Tarnobrzeg, Bankomaty Krosno, Bankomaty Dębica

 

Polecamy