Bankomaty Nowa Dęba

Nowa Dęba to miasto, które znajduje się w województwie podkarpackim, na terenie powiatu tarnobrzeskiego. Jest siedzibą władz gminy miejsko-wiejskiej Nowa Dęba. Leży wśród lasów Puszczy Sandomierskiej, przy linii kolejowej nr 71 oraz drodze krajowej DK9, czyli fragmencie drogi europejskiej E371. Miasto zajmuje powierzchnię 16,7 km², a w 2016 r. było zamieszkiwane przez ponad 11 300 osób. Powstanie Nowej Dęby miało istotny związek z utworzeniem w Centralnym Okręgu Przemysłowym Puszczy Sandomierskiej, do czego doszło w latach 30-tych ubiegłego stulecia, jednak historia tutejszej wsi sięga jeszcze XII w. Miasto prowadzi współpracę międzynarodową z takimi miejscowościami jak Fermoy w Irlandii, Ploemeur we Francji oraz Suhowola i Komarno w Ukrainie.

W bazie bankomatów w Nowej Dębie zebraliśmy dane dotyczące wszystkich urządzeń, które czekają na klientów w tym właśnie mieście. Prezentujemy takie informacje jak dokładny adres każdego bankomatu Nowej Dęby, posiadane przez urządzenie funkcje oraz godziny jego dostępności.

Ulica, miasto, operator
Al. Zwycięstwa 2-7, Nowa Dęba, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Jasna 2 - Pawilon Handlowy, Nowa Dęba, Bank Pekao SA
Jasna 5 - Supermarket "Biedronka", Nowa Dęba, Euronet Polska Sp. z o.o.
Kościuszki 12, Nowa Dęba, PKO Bank Polski SA
Kościuszki 13c, Nowa Dęba, Bank Pekao SA

Bankomaty w innych miastach województwa podkarpackiego: Bankomaty Rzeszów, Bankomaty Przemyśl, Bankomaty Stalowa Wola, Bankomaty Mielec, Bankomaty Tarnobrzeg, Bankomaty Krosno, Bankomaty Dębica

 

Polecamy