Bankomaty Kolno

Kolno to miasto, które znajduje się na terenie województwa podlaskiego. Jest siedzibą powiatu kolneńskiego. Leży na Mazowszu, na Wysoczyźnie Kolneńskiej, nad rzeką Łabną. Zajmuje powierzchnię 25,08 km², z czego 86% stanowią użytki rolne. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1422 r. Kolno było wówczas własnością książąt mazowieckich. Do nadania mu praw miejskich doszło w 1425 r., dzięki  decyzji podjętej przez księcia Janusza I Mazowieckiego Starszego. Średniowieczny układ urbanistyczny znajduje się w rejestrze zabytków objętych ochroną prawną, podobnie jak kilka innych tutejszych budynków, między innymi synagoga przy ul. Strażackiej. Liczba stałych mieszkańców miasta w 2016 r. wynosiła prawie 10 500 osób.

W bazie bankomatów Kolna zebraliśmy dane wszystkich urządzeń, które zostały utworzone na terenie tego miasta. Wśród dostępnych u nas informacji znajdują się dokładne adresy poszczególnych bankomatów w Kolnie, jak również godziny ich dostępności oraz funkcje posiadane przez urządzenia.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Polskiej Spółdzielczości SA 11 Listopada 13 Kolno
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Kolejowa 2 Kolno
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Kolno 33 Kolno
PKO Bank Polski SA Plac Wolności 12 Kolno
Planet Cash SA Plac Wolności 29 - Bank BGŻ BNP Paribas Kolno
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Witosa 3a Kolno
Euronet Polska Sp. z o.o. Witosa 4a - Supermarket "Biedronka" Kolno
Euronet Polska Sp. z o.o. Wojska Polskiego 24 - Supermarket "Mila" Kolno
Bank Pekao SA Wojska Polskiego 46 Kolno
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Wojska Polskiego 46 - Sklep Kolno
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Wojska Polskiego 51 Kolno
PKO Bank Polski SA Wojska Polskiego 67a - Pasaż Handlowy Kolno

Bankomaty w innych miastach województwa podlaskiego: Bankomaty Białystok, Bankomaty Suwałki, Bankomaty Łomża, Bankomaty Augustów, Bankomaty Bielsk Podlaski, Bankomaty Zambrów, Bankomaty Grajewo

 

Polecamy