Bankomaty Kolno

Kolno to miasto, które znajduje się na terenie województwa podlaskiego. Jest siedzibą powiatu kolneńskiego. Leży na Mazowszu, na Wysoczyźnie Kolneńskiej, nad rzeką Łabną. Zajmuje powierzchnię 25,08 km², z czego 86% stanowią użytki rolne. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1422 r. Kolno było wówczas własnością książąt mazowieckich. Do nadania mu praw miejskich doszło w 1425 r., dzięki  decyzji podjętej przez księcia Janusza I Mazowieckiego Starszego. Średniowieczny układ urbanistyczny znajduje się w rejestrze zabytków objętych ochroną prawną, podobnie jak kilka innych tutejszych budynków, między innymi synagoga przy ul. Strażackiej. Liczba stałych mieszkańców miasta w 2016 r. wynosiła prawie 10 500 osób.

W bazie bankomatów Kolna zebraliśmy dane wszystkich urządzeń, które zostały utworzone na terenie tego miasta. Wśród dostępnych u nas informacji znajdują się dokładne adresy poszczególnych bankomatów w Kolnie, jak również godziny ich dostępności oraz funkcje posiadane przez urządzenia.

Ulica, miasto, operator
11 Listopada 13, Kolno, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Kolejowa 2, Kolno, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Kolno 33, Kolno, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Plac Wolności 12, Kolno, PKO Bank Polski SA
Plac Wolności 29 - Bank BGŻ BNP Paribas, Kolno, Planet Cash SA
Witosa 3a, Kolno, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Witosa 4a - Supermarket "Biedronka", Kolno, Euronet Polska Sp. z o.o.
Wojska Polskiego 24 - Supermarket "Mila", Kolno, Euronet Polska Sp. z o.o.
Wojska Polskiego 46, Kolno, Bank Pekao SA
Wojska Polskiego 46 - Sklep, Kolno, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wojska Polskiego 51, Kolno, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wojska Polskiego 67a - Pasaż Handlowy, Kolno, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa podlaskiego: Bankomaty Białystok, Bankomaty Suwałki, Bankomaty Łomża, Bankomaty Augustów, Bankomaty Bielsk Podlaski, Bankomaty Zambrów, Bankomaty Grajewo

 

Polecamy