Bankomaty Mońki

Mońki to miasto położone w województwie podlaskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Mońki, jak również powiatu monieckiego. Historia miejscowości sięga XVI w., natomiast jej nazwa pochodzi od nazwiska założycieli, czyli rodu Mońków. Do nadania jej praw miejskich doszło w 1965 r. W przeszłości miasto znane było z uprawy ziemniaków, dlatego kwiat tych warzyw został umieszczony w herbie Mońków. Miejscowość posiada kilka miejsc pamięci narodowej, między innymi Pomnik „Chwała poległym za wolność i ojczyznę” usytuowany w parku między ulicami Niepodległości i Wyzwolenia oraz zlokalizowany w pobliżu „Pomnik pamięci walczących, umarłych i cierpiących w czasie II wojny światowej”. Na stałe mieszka tu ponad 10 000 osób, a powierzchnia miasta wynosi 7,66 km².

Zainteresowanych poznaniem adresów bankomatów Moniek zachęcamy do sprawdzenia ich położenia w naszej bazie. Ponadto umożliwia ona wyszukanie urządzeń dostępnych przez całą dobę oraz bankomatów w Mońkach, które zostały wyposażone w funkcję depozytową.

Ulica, miasto, operator
Al. Niepodległości 2a, Mońki, Bank Pekao SA
Al. Niepodległości 4, Mońki, PKO Bank Polski SA
Al. Wojska Polskiego 59, Mońki, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Al. Wojska Polskiego 61 - Supermarket "Biedronka", Mońki, Euronet Polska Sp. z o.o.
Białostocka 49 - Bank BGŻ BNP Paribas, Mońki, Planet Cash SA
Wyzwolenia 13, Mońki, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wyzwolenia 4a, Mońki, Bank Millennium SA

Bankomaty w innych miastach województwa podlaskiego: Bankomaty Białystok, Bankomaty Suwałki, Bankomaty Łomża, Bankomaty Augustów, Bankomaty Bielsk Podlaski, Bankomaty Zambrów, Bankomaty Grajewo

 

Polecamy