Bankomaty Siemiatycze

Siemiatycze to miasto znajdujące się w północno-wschodniej części Polski, na terenie województwa podlaskiego. Jest siedzibą powiatu siemiatyckiego oraz gminy miejskiej Siemiatycze. Leży nad rzeką Kamionką, na Wysoczyźnie Drohiczyńskiej. Historia miejscowości sięga połowy XV w. W 1542 r. król Zygmunt August wyraził zgodę na lokację miasta na prawie magdeburskim. Aktualnie Siemiatycze zajmują powierzchnię 36,25 km² i są zamieszkiwane przez ponad 14 500 osób. 61% obszaru stanowią użytki rolne, natomiast 23% lasy. Na terenie miasta usytuowanych jest dużo zabytków, w tym zespół pomisjonarski, w skład którego wchodzi kościół, klasztor, późnobarokowa dzwonnica, figura św. Jana Nepomucena z XVIII w. oraz pochodzący z tego samego stulecia szpital.

Baza bankomatów w Siemiatyczach jest przeznaczona zarówno dla mieszkańców, jak i dla gości tego podlaskiego miasta. Zainteresowani sprawdzą w niej między innymi dokładny adres każdego bankomatu w Siemiatyczach oraz godziny, w jakich można z niego skorzystać.

Ulica, miasto, operator
11 Listopada 45 - Supermarket "Biedronka", Siemiatycze, Euronet Polska Sp. z o.o.
Drohiczyńska 8, Siemiatycze, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Kościuszki 2 - Pawilon Handlowy, Siemiatycze, Bank Pekao SA
Małopolska 2, Siemiatycze, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Nadrzeczna 1 - Supermarket "Biedronka", Siemiatycze, PKO Bank Polski SA
Pałacowa 12 - Bank BGŻ BNP Paribas, Siemiatycze, Planet Cash SA
Pałacowa 3 - Telekomunikacja Polska, Siemiatycze, PKO Bank Polski SA
Plac Jana Pawła II 15, Siemiatycze, Bank Pekao SA
Ściegiennego 3, Siemiatycze, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa podlaskiego: Bankomaty Białystok, Bankomaty Suwałki, Bankomaty Łomża, Bankomaty Augustów, Bankomaty Bielsk Podlaski, Bankomaty Zambrów, Bankomaty Grajewo

 

Polecamy