Bankomaty Siemiatycze

Siemiatycze to miasto znajdujące się w północno-wschodniej części Polski, na terenie województwa podlaskiego. Jest siedzibą powiatu siemiatyckiego oraz gminy miejskiej Siemiatycze. Leży nad rzeką Kamionką, na Wysoczyźnie Drohiczyńskiej. Historia miejscowości sięga połowy XV w. W 1542 r. król Zygmunt August wyraził zgodę na lokację miasta na prawie magdeburskim. Aktualnie Siemiatycze zajmują powierzchnię 36,25 km² i są zamieszkiwane przez ponad 14 500 osób. 61% obszaru stanowią użytki rolne, natomiast 23% lasy. Na terenie miasta usytuowanych jest dużo zabytków, w tym zespół pomisjonarski, w skład którego wchodzi kościół, klasztor, późnobarokowa dzwonnica, figura św. Jana Nepomucena z XVIII w. oraz pochodzący z tego samego stulecia szpital.

Baza bankomatów w Siemiatyczach jest przeznaczona zarówno dla mieszkańców, jak i dla gości tego podlaskiego miasta. Zainteresowani sprawdzą w niej między innymi dokładny adres każdego bankomatu w Siemiatyczach oraz godziny, w jakich można z niego skorzystać.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Euronet Polska Sp. z o.o. 11 Listopada 45 - Supermarket "Biedronka" Siemiatycze
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Drohiczyńska 8 Siemiatycze
Bank Pekao SA Kościuszki 2 - Pawilon Handlowy Siemiatycze
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Małopolska 2 Siemiatycze
PKO Bank Polski SA Nadrzeczna 1 - Supermarket "Biedronka" Siemiatycze
Planet Cash SA Pałacowa 12 - Bank BGŻ BNP Paribas Siemiatycze
PKO Bank Polski SA Pałacowa 3 - Telekomunikacja Polska Siemiatycze
Bank Pekao SA Plac Jana Pawła II 15 Siemiatycze
PKO Bank Polski SA Ściegiennego 3 Siemiatycze

Bankomaty w innych miastach województwa podlaskiego: Bankomaty Białystok, Bankomaty Suwałki, Bankomaty Łomża, Bankomaty Augustów, Bankomaty Bielsk Podlaski, Bankomaty Zambrów, Bankomaty Grajewo

 

Polecamy