Bankomaty Wasilków

Wasilków to miasto leżące w centralno-wschodniej części województwa podlaskiego, na terenie powiatu białostockiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Wasilków i stanowi część aglomeracji białostockiej. Od centrum Białegostoku dzieli je 9 km. Miejscowość powstała w XIV w., natomiast prawa miejskie nadano jej 8 grudnia 1566 r. na polecenie króla Zygmunta Augusta. Renesansowy układ przestrzenny miasta został wpisany do rejestru zabytków, podobne jak inne obiekty w Wasilkowie, na przykład cmentarz żydowski przy ul. Słowackiego, pochodzący z XIX w. oraz Cerkiew pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Aktualnie miasto zajmuje powierzchnię 28,15 km². W połowie 2016 r. liczba stałych mieszkańców miejscowości wynosiła ponad 10 700 osób.

W bazie bankomatów Wasilkowa znalazły się wszystkie urządzenia, które banki oddały do użytku klientów na terenie tego miasta. Umożliwiamy sprawdzenie dokładnego adresu każdego bankomatu w Wasilkowie, a także innych ważnych informacji, w tym godzin dostępności.

Ulica, miasto, operator
Białostocka 20 - Bank Polskiej Spółdzielczości, Wasilków, Planet Cash SA
Czysta 33 - Supermarket "Biedronka", Wasilków, Euronet Polska Sp. z o.o.
Kościelna 58 - Supermarket "Delikatesy Centrum", Wasilków, Planet Cash SA
Polna 2-5 - Przychodnia Stomatologiczna, Wasilków, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa podlaskiego: Bankomaty Białystok, Bankomaty Suwałki, Bankomaty Łomża, Bankomaty Augustów, Bankomaty Bielsk Podlaski, Bankomaty Zambrów, Bankomaty Grajewo

 

Polecamy