Bankomaty Kartuzy

Kartuzy to miasto położone na terenie północnej Polski, w województwie pomorskim. Jest siedzibą powiatu kartuskiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Kartuzy. Leży nad jeziorami Karczemnym, Klasztornym Dużym, Klasztornym Małym i Mielenko, które nazywane są jeziorami kartuskimi. Miejscowość otrzymała prawa miejskie 29 marca 1923 r. Zajmuje powierzchnię 6,80 km². W 2016 r. mieszkało tutaj prawie 14 800 osób. W Kartuzach swój oddział posiada Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi. Ponadto w mieście znajduje się Muzeum Kaszubskie im. F. Tredera, które gromadzi eksponaty związane z historią i folklorem Kaszub, a także Galeria „Refektarz”, w której można podziwiać sztukę współczesną.

Wszystkie osoby korzystające z bankomatów w Kartuzach zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które zgromadziliśmy w naszej bazie. Umożliwiamy sprawdzenie dokładnego adresu każdego urządzenia, jak również prezentujemy godziny dostępności oraz funkcje, w jakie wyposażone zostały poszczególne bankomaty Kartuzów.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Planet Cash SA Dworcowa 14 - Supermarket "Biedronka" Kartuzy
Euronet Polska Sp. z o.o. Dworcowa 16 - Centrum Handlowe "Kaszebe" Kartuzy
Euronet Polska Sp. z o.o. Dworcowa 4 - Credit Agricole Bank Polska Kartuzy
SKOK 24 (Aplitt SA) Dworcowa 5 Kartuzy
Bank Zachodni WBK SA Dworcowa 5 Kartuzy
Bank Zachodni WBK SA Dworcowa 5 Kartuzy
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Dworcowa 7 Kartuzy
Bank Pekao SA Jeziorna 9 Kartuzy
Bank Millennium SA Kościuszki 12 Kartuzy
Bank Millennium SA Kościuszki 20 - Sklep Kartuzy
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Kościuszki 21 Kartuzy
PKO Bank Polski SA Mickiewicza 2 - Supermarket "Biedronka" Kartuzy
PKO Bank Polski SA Os. Wybickiego 3b Kartuzy
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Piłsudskiego 12 Kartuzy
Planet Cash SA Rynek 2 - Bank BGŻ BNP Paribas Kartuzy
PKO Bank Polski SA Rynek 3a Kartuzy
PKO Bank Polski SA Rynek 3a Kartuzy
Bank Millennium SA Rynek 4 Kartuzy

Bankomaty w innych miastach województwa pomorskiego: Bankomaty Gdańsk, Bankomaty Gdynia, Bankomaty Słupsk, Bankomaty Tczew, Bankomaty Wejherowo, Bankomaty Starogard Gdański, Bankomaty Rumia

 

Polecamy