Bankomaty Miastko

Miastko jest miastem usytuowanym w północnej części Polski, na terenie województwa pomorskiego oraz powiatu bytowskiego. Leży na Pojezierzu Bytowskim, nad Studnicą, natomiast pod względem historycznym zaliczane jest do Pomorza Zachodniego. Stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej Miastko. Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z XIV w., zaś do nadania jej praw miejskich doszło 26 marca 1617 r. Aktualnie Miastko zajmuje obszar o wielkości 5,68 km², a liczba jego mieszkańców w 2016 r. wynosiła ponad 10 700 osób. Miasto prowadzi współpracę międzynarodową z Bad Fallingbostel w Niemczech, Périers we Francji oraz Tytuvėnai w Litwie. Na turystów czekają tu liczne zabytki, w tym kościół parafialny NMP Wspomożenia Wiernych z XVIII w.

W bazie bankomatów w Miastu uwzględnione zostały wszystkie urządzenia, jakie mają do dyspozycji goście i mieszkańcy miasta. Zebraliśmy w niej takie informacje jak adresy poszczególnych bankomatów Miastka, godziny ich dostępności oraz funkcje, w jakie zostały wyposażone.

Ulica, miasto, operator
Armii Krajowej 21, Miastko, PKO Bank Polski SA
Armii Krajowej 21, Miastko, PKO Bank Polski SA
Dworcowa 3 - Supermarket "POLOmarket", Miastko, Euronet Polska Sp. z o.o.
Fabryczna 10 - Supermarket "Biedronka", Miastko, Euronet Polska Sp. z o.o.
Grunwaldzka 1a - Bank BGŻ BNP Paribas, Miastko, Planet Cash SA
Kazimierza Wielkiego 24a - Supermarket "Biedronka", Miastko, Euronet Polska Sp. z o.o.
Młodzieżowa 1, Miastko, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Wybickiego 54 - Sklep "Miralex", Miastko, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa pomorskiego: Bankomaty Gdańsk, Bankomaty Gdynia, Bankomaty Słupsk, Bankomaty Tczew, Bankomaty Wejherowo, Bankomaty Starogard Gdański, Bankomaty Rumia

 

Polecamy