Bankomaty Reda

Reda to miasto znajdujące się w północnej części Polski, na terenie województwa pomorskiego raz powiatu wejherowskiego. Leży nad Redą, w Pradolinie Redy-Łeby. Wchodzi w skład Małego Trójmiasta Kaszubskiego, a także aglomeracji Trójmiasta. Reda została założona w 1357 r., natomiast prawa miejskie uzyskała 1 stycznia 1967 r. Intensywny rozwój miasta przypada na koniec XX w., kiedy zbudowano tutaj osiedle bloków mieszkalnych, przeznaczonych dla pracowników Elektrowni Jądrowej w Żarnowcu. Aktualnie miasto jest zamieszkiwane przez ponad 22 500 osób i zajmuje powierzchnię 33,46 km². Przez Redę przebiegają piesze i rowerowe szlaki turystyczne, między innymi „Szlak Krawędzią Kępy Puckiej”, prowadzący z Pucka do Wejherowa.

Osoby zainteresowane dotarciem do bankomatów w Redzie zapraszamy do korzystania z przygotowanej przez nas bazy. Tworząc ją uwzględniliśmy wszystkie istotne informacje, czyli lokalizację poszczególnych bankomatów Redy, jak również ich dostępność czasową oraz funkcje, w które są wyposażone.

Ulica, miasto, operator
Al. Jana Pawła II 4 - Pawilon Handlowy, Reda, PKO Bank Polski SA
Al. Jana Pawła II 4 - Pawilon Handlowy, Reda, Bank Millennium SA
Gdańska 30, Reda, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Gdańska 32 - Supermarket "Biedronka", Reda, Euronet Polska Sp. z o.o.
Gdańska 7 - Supermarket "POLOmarket", Reda, Euronet Polska Sp. z o.o.
Łąkowa 35a, Reda, PKO Bank Polski SA
Łąkowa 4, Reda, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Mickiewicza 3 - Pawilon Handlowy, Reda, PKO Bank Polski SA
Morska 5 - Park Wodny "Aquapark Reda", Reda, Euronet Polska Sp. z o.o.
Obwodowa 27 - Supermarket "Biedronka", Reda, Bank Zachodni WBK SA
Obwodowa 35f, Reda, Euronet Polska Sp. z o.o.
Pucka 12 - Sklep Spożywczy, Reda, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa pomorskiego: Bankomaty Gdańsk, Bankomaty Gdynia, Bankomaty Słupsk, Bankomaty Tczew, Bankomaty Wejherowo, Bankomaty Starogard Gdański, Bankomaty Rumia

 

Polecamy