Bankomaty Sztum

Sztum to miasto, które znajduje się w północnej części Polski, w województwie pomorskim. Jest siedzibą powiatu sztumskiego, jak również gminy miejsko-wiejskiej Sztum. Miejscowość leży pomiędzy jeziorem Zajezierskim i Barlewickim. Zajmuje powierzchnię 4,59 km². Obszar ten został podzielony na następujące osiedla: Na Wzgórzu, Nad Jeziorem, Różane, Sierakowskich, Parkowe, Witosa, Zacisze, Piastowskie, Reja i Plac Wolności. W 2016 r. części te zamieszkiwało łącznie ponad 10 200 osób. Sztum posiada prawa miejskie od 1416 r. Ich nadawcą był wielki mistrz Michael Küchmeister von Sternberg. W mieście znajduje odbywają się imprezy cykliczne, między innymi Ogólnopolski Przegląd Sztuki Więziennej oraz Międzynarodowy Plener Malarski Sztum–Barlewice.

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy każdego użytkownika bankomatów w Sztumie. Zgromadziliśmy w niej dane, które ułatwiają dotarcie do dowolnie wybranego urządzenia i pozwalają na szybkie wyszukanie bankomatów Sztumu, które są czynne przez całą dobę.

Ulica, miasto, operator
Baczyńskiego - Supermarket "Biedronka", Sztum, Euronet Polska Sp. z o.o.
Mickiewicza 31, Sztum, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Mickiewicza 37, Sztum, PKO Bank Polski SA
Mickiewicza 37, Sztum, PKO Bank Polski SA
Mickiewicza 50 - Bank BGŻ BNP Paribas, Sztum, Planet Cash SA
Plac Wolności 22, Sztum, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)

Bankomaty w innych miastach województwa pomorskiego: Bankomaty Gdańsk, Bankomaty Gdynia, Bankomaty Słupsk, Bankomaty Tczew, Bankomaty Wejherowo, Bankomaty Starogard Gdański, Bankomaty Rumia

 

Polecamy