Bankomaty Sztum

Sztum to miasto, które znajduje się w północnej części Polski, w województwie pomorskim. Jest siedzibą powiatu sztumskiego, jak również gminy miejsko-wiejskiej Sztum. Miejscowość leży pomiędzy jeziorem Zajezierskim i Barlewickim. Zajmuje powierzchnię 4,59 km². Obszar ten został podzielony na następujące osiedla: Na Wzgórzu, Nad Jeziorem, Różane, Sierakowskich, Parkowe, Witosa, Zacisze, Piastowskie, Reja i Plac Wolności. W 2016 r. części te zamieszkiwało łącznie ponad 10 200 osób. Sztum posiada prawa miejskie od 1416 r. Ich nadawcą był wielki mistrz Michael Küchmeister von Sternberg. W mieście znajduje odbywają się imprezy cykliczne, między innymi Ogólnopolski Przegląd Sztuki Więziennej oraz Międzynarodowy Plener Malarski Sztum–Barlewice.

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy każdego użytkownika bankomatów w Sztumie. Zgromadziliśmy w niej dane, które ułatwiają dotarcie do dowolnie wybranego urządzenia i pozwalają na szybkie wyszukanie bankomatów Sztumu, które są czynne przez całą dobę.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Euronet Polska Sp. z o.o. Baczyńskiego - Supermarket "Biedronka" Sztum
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Mickiewicza 31 Sztum
PKO Bank Polski SA Mickiewicza 37 Sztum
PKO Bank Polski SA Mickiewicza 37 Sztum
Planet Cash SA Mickiewicza 50 - Bank BGŻ BNP Paribas Sztum
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Plac Wolności 22 Sztum

Bankomaty w innych miastach województwa pomorskiego: Bankomaty Gdańsk, Bankomaty Gdynia, Bankomaty Słupsk, Bankomaty Tczew, Bankomaty Wejherowo, Bankomaty Starogard Gdański, Bankomaty Rumia

 

Polecamy