Bankomaty Bieruń

Bieruń to miasto położone na terenie województwa śląskiego, tuż przy granicy z województwem małopolskim. Jest siedzibą powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Jego powierzchnia wynosi 40,49 km². Nieformalnie teren Bierunia dzieli się na następujące dzielnice: Bieruń Nowy, Bieruń Stary, Bijasowice, Czarnuchowice, Jajosty, Kopań, Ściernie oraz Zabrzeg. Miasto jest zamieszkiwane przez ponad 19 000 osób i zajmuje pod tym względem 225 pozycję w Polsce. Bieruń powstał w średniowieczu, natomiast prawa miejskie uzyskał w 1387 r. od księcia opawsko-raciborskiego Jana II Żelaznego. Przez miasto przebiega kilka szlaków turystycznych i rowerowych, między innymi Szlak Południowy prowadzący z Bierunia do Strumienia.

W bazie bankomatów Bierunia można znaleźć urządzenia zlokalizowane w różnych dzielnicach miasta. Zgromadziliśmy w niej nie tylko dokładne adresy wszystkich urządzeń, lecz także inne ważne dla użytkowników informacje, między innymi godziny dostępności oraz funkcje, w jakie wyposażone są poszczególne bankomaty w Bieruniu.

Ulica, miasto, operator
Chemików 3, Bieruń, PKO Bank Polski SA
Granitowa 16 - Kopalnia "Piast", Bieruń, SKOK 24 (Aplitt SA)
Granitowa 16 - Kopalnia "Piast" - ING Bank Śląski, Bieruń, Planet Cash SA
Granitowa 8 - Kopalnia "Piast", Bieruń, PKO Bank Polski SA
Oświęcimska 425 - Supermarket "Simply Market", Bieruń, Euronet Polska Sp. z o.o.
Rynek 18, Bieruń, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Rynek 6, Bieruń, ING Bank Śląski SA
Rynek 6, Bieruń, ING Bank Śląski SA
Warszawska 156 - Supermarket "Biedronka", Bieruń, Euronet Polska Sp. z o.o.
Węglowa 30 - Centrum Handlowe "Marko-Hit", Bieruń, Planet Cash SA

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy