Bankomaty Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny to miasto usytuowane w województwie śląskim, na terenie powiatu rybnickiego, między konurbacją rybnicką i katowicką. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Czerwionka-Leszczyny i wchodzi w skład aglomeracji rybnickiej. Pod względem geograficznym znajduje się na terenie Górnego Śląska, na Płaskowyżu Rybnickim. Miasto powstało w 1975 r. na skutek połączenia miast Leszczyny oraz Czerwionka. Początkowo miejscowość nosiła nazwę Leszczyny, natomiast obecną nazwę nadano jej w 1992 r. Siedem lat później dokonano formalnego podziału miasta na cztery dzielnice: Czerwionka, Leszczyny, Czuchów oraz Dębieńsko. Razem zajmują one obszar 38,52 km² i są zamieszkiwane przez ponad 28 000 osób. Nieformalnie dzielą się na mniejsze części, czyli na osiedla.

W bazie bankomatów Czerwionki-Leszczyny znajdują się dane urządzeń zlokalizowanych w różnych dzielnicach i osiedlach. Dzięki temu można sprawdzić dokładną lokalizację, jak również dostępność czasową oraz funkcje poszczególnych bankomatów w Czerwionce-Leszczynach.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
SKOK 24 (Aplitt SA) 3 Maja 1a Czerwionka-Leszczyny
Bank Polskiej Spółdzielczości SA 3 Maja 2 Czerwionka-Leszczyny
Planet Cash SA 3 Maja 23 - Supermarket "Biedronka" Czerwionka-Leszczyny
Cash Zone (Cardtronics Polska) Broniewskiego 15 - Pawilon Handlowy "Czerwona Torebka" Czerwionka-Leszczyny
PKO Bank Polski SA Furgoła 11 Czerwionka-Leszczyny
Euronet Polska Sp. z o.o. Furgoła 11 - Credit Agricole Bank Polska Czerwionka-Leszczyny
Euronet Polska Sp. z o.o. Furgoła 6d - Supermarket "Tesco" Czerwionka-Leszczyny
ING Bank Śląski SA Furgoła 8a Czerwionka-Leszczyny
ING Bank Śląski SA Furgoła 8a Czerwionka-Leszczyny
PKO Bank Polski SA Jana Pawła II 3 - Supermarket "Biedronka" Czerwionka-Leszczyny
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Morcinka 7a Czerwionka-Leszczyny
Planet Cash SA Morcinka - Pawilon Handlowy - ING Bank Śląski Czerwionka-Leszczyny
Planet Cash SA Pojdy 35 - Supermarket "Biedronka" Czerwionka-Leszczyny
SKOK 24 (Aplitt SA) Pojdy 35b Czerwionka-Leszczyny
Planet Cash SA Pojdy 40c - Supermarket "Intermarche" Czerwionka-Leszczyny

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy