Bankomaty Kłobuck

Kłobuck to miasto, które znajduje się na terenie województwa śląskiego. Jest siedzibą powiatu kłobuckiego i gminy miejsko-wiejskiej Kłobuck. Leży na pograniczu Wyżyny Wieluńskiej oraz Obniżenia Krzepickiego i stanowi część aglomeracji częstochowskiej. W przeszłości Kłobuck był miastem królewskim. Prawa miejskie otrzymał najprawdopodobniej w 1244 r. Założycielem Kłobucka był Kazimierz Wielki, a lokacja odbyła się na prawie magdeburskim. Przez teren miasta przebiegają dwa szlaki turystyczne: Szlak Rezerwatów Przyrody Blachownia – Chorzew Siemkowice oraz Zielony Szlak Kłobucki. Na gości czekają tutaj także zabytki, między innymi układ urbanistyczny śródmieścia, Kościół świętych Marcina i Małgorzaty oraz zamek z przełomu XVIII i XIX.

Zachęcamy do zapoznania się z bazą bankomatów w Kłobucku, która umożliwia sprawdzenie adresu każdego z urządzeń bankowych, dostępnych w tym mieście. Dodatkowo prezentujemy tutaj godziny dostępności poszczególnych bankomatów Kłobucka oraz posiadane przez nie funkcje.

Ulica, miasto, operator
11 Listopada 8, Kłobuck, PKO Bank Polski SA
11 Listopada 8 - Bank Ochrony Środowiska, Kłobuck, Euronet Polska Sp. z o.o.
Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2, Kłobuck, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Poprzeczna 1a, Kłobuck, PKO Bank Polski SA
Różana 1 - Supermarket "Biedronka", Kłobuck, PKO Bank Polski SA
Rynek Jana Pawła II 17, Kłobuck, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Staszica 48 - Supermarket "Biedronka", Kłobuck, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy