Bankomaty Lędziny

Lędziny to miasto znajdujące się w województwie śląskim, na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Leży na obszarze Wyżyny Śląskiej i Kotliny Oświęcimskiej. Południowe i zachodnie części miasta usytuowane są na skraju Wyżyny Śląskiej. Pod względem historycznym Lędziny zaliczane są do Górnego Śląska. Historia miejscowości sięga średniowiecza. Pierwsze wzmianki o niej pochodzą z zapisków Jana Długosza, dotyczących zdarzeń z 1160 r. Obecnie miasto zajmuje powierzchnię 31,65 km² i jest zamieszkiwane przez około 16 800 osób. Na terenie Lędzin znajduje się kilka zabytków wpisanych na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa, między innymi budynek domu gminy protestanckiej z XIX w. oraz barokowy kościół św. Klemensa, którego budowa przypada na lata 1769–1772.

Przygotowana przez nas baza ułatwia dotarcie do bankomatów w Lędzinach, wyposażonych w pożądane przez użytkownika funkcje i dostępnego w odpowiednich dla niego porach. Nasza baza obejmuje wszystkie bankomaty Lędzin, zlokalizowane w różnych częściach miasta.

Ulica, miasto, operator
Hołdunowska 18a - Supermarket "Biedronka" - ING Bank Śląski, Lędziny, Planet Cash SA
Hołdunowska 18b, Lędziny, ING Bank Śląski SA
Hołdunowska 18b, Lędziny, ING Bank Śląski SA
Hołdunowska 22 - Sklep Spożywczy - ING Bank Śląski, Lędziny, Planet Cash SA
Hołdunowska 58 - Supermarket "Tesco", Lędziny, Planet Cash SA
Lędzińska 1 - Supermarket "Carrefour", Lędziny, PKO Bank Polski SA
Lędzińska 14 - Pływalnia, Lędziny, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Lędzińska 145 - Księgarnia "Kacper" - ING Bank Śląski, Lędziny, Planet Cash SA
Lędzińska 153 - Piekarnia, Lędziny, PKO Bank Polski SA
Lędzińska 55 - Urząd Miasta - ING Bank Śląski, Lędziny, Planet Cash SA
Pokoju 4, Lędziny, SKOK 24 (Aplitt SA)

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy