Bankomaty Lędziny

Lędziny to miasto znajdujące się w województwie śląskim, na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Leży na obszarze Wyżyny Śląskiej i Kotliny Oświęcimskiej. Południowe i zachodnie części miasta usytuowane są na skraju Wyżyny Śląskiej. Pod względem historycznym Lędziny zaliczane są do Górnego Śląska. Historia miejscowości sięga średniowiecza. Pierwsze wzmianki o niej pochodzą z zapisków Jana Długosza, dotyczących zdarzeń z 1160 r. Obecnie miasto zajmuje powierzchnię 31,65 km² i jest zamieszkiwane przez około 16 800 osób. Na terenie Lędzin znajduje się kilka zabytków wpisanych na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa, między innymi budynek domu gminy protestanckiej z XIX w. oraz barokowy kościół św. Klemensa, którego budowa przypada na lata 1769–1772.

Przygotowana przez nas baza ułatwia dotarcie do bankomatów w Lędzinach, wyposażonych w pożądane przez użytkownika funkcje i dostępnego w odpowiednich dla niego porach. Nasza baza obejmuje wszystkie bankomaty Lędzin, zlokalizowane w różnych częściach miasta.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Planet Cash SA Hołdunowska 18a - Supermarket "Biedronka" - ING Bank Śląski Lędziny
ING Bank Śląski SA Hołdunowska 18b Lędziny
ING Bank Śląski SA Hołdunowska 18b Lędziny
Planet Cash SA Hołdunowska 22 - Sklep Spożywczy - ING Bank Śląski Lędziny
Planet Cash SA Hołdunowska 58 - Supermarket "Tesco" Lędziny
PKO Bank Polski SA Lędzińska 1 - Supermarket "Carrefour" Lędziny
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Lędzińska 14 - Pływalnia Lędziny
Planet Cash SA Lędzińska 145 - Księgarnia "Kacper" - ING Bank Śląski Lędziny
PKO Bank Polski SA Lędzińska 153 - Piekarnia Lędziny
Planet Cash SA Lędzińska 55 - Urząd Miasta - ING Bank Śląski Lędziny
SKOK 24 (Aplitt SA) Pokoju 4 Lędziny

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy