Bankomaty Pszów

Pszów to miasto, które znajduje się na terenie województwa śląskiego, w powiecie wodzisławskim. Leży na najwyższym wzniesieniu Płaskowyżu Rybnickiego, natomiast pod względem historycznym jest usytuowane na Górnym Śląsku. Pszów zajmuje obszar 20,42 km², z czego 62% stanowią użytki rolne, natomiast 14% lasy. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi i z 1265 r. Osada nosiła wówczas nazwę Psov, której pochodzenie najczęściej wiąże się z polskim słowem „pies”. Aktualnie miasto zajmuje powierzchnię 20,44 km², z czego najwięcej – ponieważ 62% – stanowią użytki rolne. Przez jego teren przebiega kilka szlaków rowerowych i turystyczny szlak krzyżkowicki. W 2016 r. zamieszkiwało tutaj ponad 14 000 osób, co stawiało Pszów na 45 miejscem w województwie śląskim.

Baza bankomatów Pszowa jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników urządzeń bankowych, usytuowanych w granicach tego miasta. Można znaleźć w niej dokładne adresy, jak również funkcje i godziny dostępności poszczególnych bankomatów w Pszowie.

Ulica, miasto, operator
Andersa 20 - Supermarket "Biedronka", Pszów, PKO Bank Polski SA
Pszowska 530, Pszów, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Skwary 8, Pszów, PKO Bank Polski SA
Traugutta 25, Pszów, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Traugutta 4 - Sklep "Lewiatan", Pszów, Bank Zachodni WBK SA
Traugutta 52 - Supermarket "Spar", Pszów, Global Cash (Aplitt SA)
Traugutta 6 - Supermarket "Biedronka", Pszów, Planet Cash SA
Wolczyka 1 - Getin Bank, Pszów, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy