Bankomaty Pszów

Pszów to miasto, które znajduje się na terenie województwa śląskiego, w powiecie wodzisławskim. Leży na najwyższym wzniesieniu Płaskowyżu Rybnickiego, natomiast pod względem historycznym jest usytuowane na Górnym Śląsku. Pszów zajmuje obszar 20,42 km², z czego 62% stanowią użytki rolne, natomiast 14% lasy. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi i z 1265 r. Osada nosiła wówczas nazwę Psov, której pochodzenie najczęściej wiąże się z polskim słowem „pies”. Aktualnie miasto zajmuje powierzchnię 20,44 km², z czego najwięcej – ponieważ 62% – stanowią użytki rolne. Przez jego teren przebiega kilka szlaków rowerowych i turystyczny szlak krzyżkowicki. W 2016 r. zamieszkiwało tutaj ponad 14 000 osób, co stawiało Pszów na 45 miejscem w województwie śląskim.

Baza bankomatów Pszowa jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników urządzeń bankowych, usytuowanych w granicach tego miasta. Można znaleźć w niej dokładne adresy, jak również funkcje i godziny dostępności poszczególnych bankomatów w Pszowie.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA Andersa 20 - Supermarket "Biedronka" Pszów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Pszowska 530 Pszów
PKO Bank Polski SA Skwary 8 Pszów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Traugutta 25 Pszów
Bank Zachodni WBK SA Traugutta 4 - Sklep "Lewiatan" Pszów
Global Cash (Aplitt SA) Traugutta 52 - Supermarket "Spar" Pszów
Planet Cash SA Traugutta 6 - Supermarket "Biedronka" Pszów
Euronet Polska Sp. z o.o. Wolczyka 1 - Getin Bank Pszów

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy