Bankomaty Radlin

Radlin to miasto usytuowane w południowej części Polski na terenie województwa śląskiego i powiatu wodzisławskiego. Pod względem historycznym leży na Górnym Śląsku. Graniczy z gminami Wodzisław Śląski, Rybnik, Marklowice, Pszów oraz Rydułtowy. Zajmuje powierzchnię 12,53 km², z czego 63% stanowią użytki rolne. Miasto jest zamieszkiwane przez prawie 18 000 osób. Historia miejscowości sięga średniowiecza. Nazwa prawdopodobnie została zaczerpnięta od słowa „radło”, oznaczającego pług. Radlin prowadzi współpracę międzynarodową z takimi miastami jak: Genthin w Niemczech, Mohelnice w Czechach, Sopron w Węgrzech, Kildare w Islandii, San Dona di Piave we Włoszech, Medina del Campo w Hiszpani i Rohatyn w Ukrainie.

Baza bankomatów w Radlinie umożliwia dotarcie do wszystkich urządzeń, które zostały umieszczone w tym mieście. Można skorzystać z niej w celu sprawdzenia dokładnej lokalizacji wybranego bankomatu w Radlinie, jak również jego dostępności czasowej oraz posiadanych przez urządzenie funkcji.

Ulica, miasto, operator
Hallera 15a - Supermarket "Biedronka", Radlin, PKO Bank Polski SA
Korfantego 3, Radlin, ING Bank Śląski SA
Korfantego 3, Radlin, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Korfantego 3, Radlin, ING Bank Śląski SA
Korfantego 4, Radlin, PKO Bank Polski SA
Korfantego 52 - Kopalnia "Marcel", Radlin, PKO Bank Polski SA
Mariacka 38 - Supermarket "Intermarche", Radlin, PKO Bank Polski SA
Rymera 15 - Urząd Miasta, Radlin, Bank Zachodni WBK SA

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy