Bankomaty Radzionków

Radzionków to miasto położone w południowej części Polski, na terenie województwa śląskiego oraz powiatu tarnogórskiego. Jest usytuowane na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim, na garbie Tarnogórskim, natomiast pod względem historycznym zalicza się do Górnego Śląska. Miasto jest częścią Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Pierwsze wzmianki o Radzionkowie pochodzą z lat 1326-1357, z listy opłat świętopietrza. Prawa miejskie miejscowość otrzymała po II wojnie światowej. Aktualnie jest zamieszkiwana przez około 16 500 osób, natomiast jej powierzchnia wynosi 13,20 km². Swój wydział zamiejscowy posiada tutaj Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o bankomatach w Radzionkowie, znajdującymi się w opracowanej przez nas bazie. Zadbaliśmy o to, aby znalazły się w niej wszystkie wiadomości, które są ważne dla użytkowników, tak więc prezentujemy dokładny adres każdego bankomatu w Radzionkowie, jak również godziny jego dostępności oraz funkcje, w jakie wyposażone zostało urządzenie.

Ulica, miasto, operator
Kużaja 57, Radzionków, Global Cash (Aplitt SA)
Męczenników Oświęcimia 25 - Pawilon Handlowy - ING Bank Śląski, Radzionków, Planet Cash SA
Śródmiejska 7 - Sklep "Szyneczka" - ING Bank Śląski, Radzionków, Planet Cash SA
Św. Wojciecha 1 - Supermarket "Biedronka", Radzionków, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Św. Wojciecha 2, Radzionków, ING Bank Śląski SA
Św. Wojciecha 2, Radzionków, ING Bank Śląski SA
Szymały 5, Radzionków, PKO Bank Polski SA
Unii Europejskiej 1a - Supermarket "Biedronka", Radzionków, Planet Cash SA
Unii Europejskiej 4 - Supermarket "Simply Market", Radzionków, Euronet Polska Sp. z o.o.
Unii Europejskiej 8-10, Radzionków, PKO Bank Polski SA
Unii Europejskiej 8-10 - Supermarket "Kaufland", Radzionków, Global Cash (Aplitt SA)

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy