Bankomaty Ustroń

Ustroń to miasto położone na terenie południowej Polski, w województwie śląskim oraz w powiecie cieszyńskim. Leży w północnej części Beskidu Śląskiego, nad Wisłą, natomiast z historycznego punktu widzenia znajduje się na terenie Śląska Cieszyńskiego. Historia miejscowości sięga średniowiecza, a pierwsza wzmianka o niej pochodzi z około 1305 r., z łacińskiego dokumentu „Liber fundationis episcopatus Vratislaviensis”. Według językoznawców nazwa miasta została zaczerpnięta od zacisznego, ustronnego miejsca, czyli ustronia. Aktualnie Ustroń jest zamieszkiwany przez około 16 000 osób i zajmuje powierzchnię 59,03 km², z czego 44% stanowią użytki leśne, a 41% grunty rolne. W mieście działa Leśny Park Niespodzianek, który pełni funkcję rekreacyjną i edukacyjną.

Baza bankomatów w Ustroniu ułatwia dotarcie do dowolnie wybranego urządzenia bankowego, usytuowanego w granicach tego miasta. Umieściliśmy tutaj dokładne adresy bankomatów Ustronia, jak również inne przydatne informacje na ich temat.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA 3 Maja 9 - Pasaż Handlowy Ustroń
Euronet Polska Sp. z o.o. Brody 8 - Zakład Fotograficzny Ustroń
Euronet Polska Sp. z o.o. Cieszyńska 32 - Supermarket "Tesco" Ustroń
PKO Bank Polski SA Cieszyńska 8a Ustroń
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Daszyńskiego 10a Ustroń
ING Bank Śląski SA Daszyńskiego 6 Ustroń
ING Bank Śląski SA Daszyńskiego 6 Ustroń
Bank Pekao SA Grażyńskiego 2 - Centrum Handlowe "Venus" Ustroń
Euronet Polska Sp. z o.o. Katowicka 2 - Supermarket "Biedronka" Ustroń
Bank Zachodni WBK SA Katowicka 265 - Zakłady "Mokate" Ustroń
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Sanatoryjna 7 - Uzdrowiskowy Zakład Przyrodoleczniczy Ustroń

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy