Bankomaty Ustroń

Ustroń to miasto położone na terenie południowej Polski, w województwie śląskim oraz w powiecie cieszyńskim. Leży w północnej części Beskidu Śląskiego, nad Wisłą, natomiast z historycznego punktu widzenia znajduje się na terenie Śląska Cieszyńskiego. Historia miejscowości sięga średniowiecza, a pierwsza wzmianka o niej pochodzi z około 1305 r., z łacińskiego dokumentu „Liber fundationis episcopatus Vratislaviensis”. Według językoznawców nazwa miasta została zaczerpnięta od zacisznego, ustronnego miejsca, czyli ustronia. Aktualnie Ustroń jest zamieszkiwany przez około 16 000 osób i zajmuje powierzchnię 59,03 km², z czego 44% stanowią użytki leśne, a 41% grunty rolne. W mieście działa Leśny Park Niespodzianek, który pełni funkcję rekreacyjną i edukacyjną.

Baza bankomatów w Ustroniu ułatwia dotarcie do dowolnie wybranego urządzenia bankowego, usytuowanego w granicach tego miasta. Umieściliśmy tutaj dokładne adresy bankomatów Ustronia, jak również inne przydatne informacje na ich temat.

Ulica, miasto, operator
3 Maja 9 - Pasaż Handlowy, Ustroń, PKO Bank Polski SA
Brody 8 - Zakład Fotograficzny, Ustroń, Euronet Polska Sp. z o.o.
Cieszyńska 32 - Supermarket "Tesco", Ustroń, Euronet Polska Sp. z o.o.
Cieszyńska 8a, Ustroń, PKO Bank Polski SA
Daszyńskiego 10a, Ustroń, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Daszyńskiego 6, Ustroń, ING Bank Śląski SA
Daszyńskiego 6, Ustroń, ING Bank Śląski SA
Grażyńskiego 2 - Centrum Handlowe "Venus", Ustroń, Bank Pekao SA
Katowicka 2 - Supermarket "Biedronka", Ustroń, Euronet Polska Sp. z o.o.
Katowicka 265 - Zakłady "Mokate", Ustroń, Bank Zachodni WBK SA
Sanatoryjna 7 - Uzdrowiskowy Zakład Przyrodoleczniczy, Ustroń, Bank Polskiej Spółdzielczości SA

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy