Bankomaty Wisła

Wisła to miasto, które leży w południowej części Polski, na terenie województwa śląskiego i powiatu cieszyńskiego. Znajduje się na Beskidzie Śląskim, natomiast pod względem historycznym stanowi część Śląska Cieszyńskiego. Najwyższym wzniesieniem miasta jest Barania Góra, której wysokość wynosi 1220 m n.p.m. Teren Wisły został podzielony na następujące osiedla: Centrum, Obłaziec, Jawornik, Głąbce, Malinka, Czarne i Nowa Osada. Łącznie zajmują one powierzchnię 110,17 km² i są zamieszkiwane przez ponad 11 000 osób. Do grona najbardziej znanych mieszkańców należą skoczek narciarski Adam Małysz, trener skoczków narciarskich Apoloniusz Tajner oraz pisarz Jerzy Pilch. Miejscowość posiada prawa miejskie od 1962 r.

W bazie bankomatów w Wiśle uwzględniliśmy każde z urządzeń, które znajdują się na terenie tego miasta. Prezentujemy ich dokładne adresy, funkcje oraz godziny dostępności, a w rezultacie ułatwiamy dotarcie do bankomatów Wisły w pełni dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Ulica, miasto, operator
1 Maja 21 - Sklep, Wisła, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
1 Maja 29 - Supermarket "Spar", Wisła, Global Cash (Aplitt SA)
1 Maja 43 - Pasaż Handlowy, Wisła, PKO Bank Polski SA
1 Maja 49, Wisła, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
1 Maja 59, Wisła, ING Bank Śląski SA
1 Maja 59, Wisła, ING Bank Śląski SA
1 Maja 65 - Dom Handlowy "Świerk", Wisła, Euronet Polska Sp. z o.o.
Al. Bursche 3 - Hotel "Gołębiewski", Wisła, Global Cash (Aplitt SA)
Malinka 4 - Skocznia Narciarska, Wisła, Euronet Polska Sp. z o.o.
Plac Hoffa 1 - Pasaż Handlowy, Wisła, PKO Bank Polski SA
Wyzwolenia 61c, Wisła, Global Cash (Aplitt SA)

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy