Bankomaty Jędrzejów

Jędrzejów to miasto położone w województwie świętokrzyskim, będące stolicą powiatu jędrzejowskiego, jak również siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Jędrzejów. Leży na Płaskowyżu Jędrzejowskim, który stanowi część Wyżyny Małopolskiej. W przeszłości osada istniejąca na tym terenie nosiła nazwę Brzeźnica. Pierwsza wzmianka o niej pochodzi z 1153 r. Jeszcze w tym samym wieku miejscowość zaczęto określać jako Andrzeiow, Andreiow i Andreow. Nadanie praw miejskich odbyło się 16 lutego 1271 r. Obecnie w Jędrzejowie zamieszkuje około 15 500 osób, natomiast powierzchnia miasta wynosi 11,37 km². Działa tutaj Muzeum im. Przypkowskich, które posiada bogatą kolekcję zegarów słonecznych oraz przyrządów astronomicznych.

Osoby korzystające z bankomatów w Jędrzejowie zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą, która pomaga w dotarciu do urządzeń usytuowanych w dogodnych dla użytkownika częściach miasta. Oprócz adresów można sprawdzić tutaj godziny dostępności poszczególnych bankomatów Jędrzejowa oraz posiadane przez nie funkcje.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Planet Cash SA 11 Listopada 126 - Supermarket "Netto" Jędrzejów
PKO Bank Polski SA 11 Listopada 36 Jędrzejów
Planet Cash SA 11 Listopada 86 - Bank BGŻ BNP Paribas Jędrzejów
Global Cash (Aplitt SA) Al. Piłsudskiego 4 Jędrzejów
Bank Pekao SA Chrobrego 8 - Supermarket "Stokrotka" Jędrzejów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Chrobrego 8 - Supermarket "Stokrotka" Jędrzejów
Euronet Polska Sp. z o.o. Okrzei 42 - Sklep "Lewiatan" Jędrzejów
SKOK 24 (Aplitt SA) Partyzantów 14 Jędrzejów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Partyzantów 16a Jędrzejów
Bank Pekao SA Partyzantów 3 Jędrzejów
Bank Pekao SA Partyzantów 3 Jędrzejów
Euronet Polska Sp. z o.o. Plac Kościuszki 15 - Credit Agricole Bank Polska Jędrzejów
PKO Bank Polski SA Plac Kościuszki 7-8 - Muzeum Zegarów Jędrzejów
Planet Cash SA Reymonta 24 - Supermarket "Biedronka" Jędrzejów

Bankomaty w innych miastach województwa świętokrzyskiego: Bankomaty Kielce, Bankomaty Ostrowiec Świętokrzyski, Bankomaty Starachowice, Bankomaty Skarżysko-Kamienna, Bankomaty Sandomierz, Bankomaty Końskie, Bankomaty Busko-Zdrój

 

Polecamy