Bankomaty Staszów

Staszów to miasto, które znajduje się w województwie świętokrzyskim. Jest stolicą powiatu staszowskiego oraz siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Staszów. Leży na terenie Niecki Nidziańskiej, nad rzekami Czarna Staszowska i Desta, natomiast pod względem historycznym jest częścią ziemi sandomierskiej. Pierwsze wzmianki o Staszowie pochodzą z 1241 r. Nadanie praw miejskich miało miejsce 11 kwietnia 1525 r., dzięki ówczesnemu właścicielowi osady Hieronimowi Łaskiemu. Aktualnie miasto zajmuje powierzchnię 26,88 km². W 2016 r. było zamieszkiwane przez ponad 15 000 osób. Na jego obszarze znajduje się dużo zabytków, między innymi rynek z otoczony kamienicami z XVIII w., XVIII-wieczny ratusz oraz dworek z XIX w., zlokalizowany przy ul. Wschodniej.

Przygotowana przez nas baza bankomatów w Staszowie jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników tych urządzeń. Korzystając z niej można sprawdzić dokładny adres każdego spośród bankomatów Staszowa, jak również dowiedzieć się, czy jest on czynny przez całą dobę.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Jana Pawła II 20 - Supermarket "Biedronka" Staszów
Bank Pekao SA Jana Pawła II 21 - Supermarket "Delikatesy Centrum" Staszów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Kolejowa 38a - Supermarket "Biedronka" Staszów
PKO Bank Polski SA Konstytucji 3 Maja 10c - Centrum Medyczne Staszów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Konstytucji 3 Maja 2d - Pasaż Handlowy Staszów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Kościelna 25 Staszów
Euronet Polska Sp. z o.o. Krakowska 47 - Centrum Handlowe "Galeria Vistula" Staszów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Krakowska 49 - Supermarket "Biedronka" Staszów
Bank Pekao SA Mickiewicza 2 Staszów
Bank Pekao SA Mickiewicza 62 - Supermarket "Tesco" Staszów
SKOK 24 (Aplitt SA) Opatowska 16 Staszów
PKO Bank Polski SA Opatowska 28 Staszów
Bank Pekao SA Rynek 13 - Hotel "Gwarek" Staszów
Planet Cash SA Rynek 32 - Bank BGŻ BNP Paribas Staszów

Bankomaty w innych miastach województwa świętokrzyskiego: Bankomaty Kielce, Bankomaty Ostrowiec Świętokrzyski, Bankomaty Starachowice, Bankomaty Skarżysko-Kamienna, Bankomaty Sandomierz, Bankomaty Końskie, Bankomaty Busko-Zdrój

 

Polecamy