Bankomaty Włoszczowa

Włoszczowa to miasto położone w województwie świętokrzyskim. Jest siedzibą władz gminy Włoszczowa, jak również powiatu włoszczowskiego. Znajduje się na terenie Wyżyny Przedborskiej, we wschodniej części Niecki Włoszczowskiej. Od strony północno-wschodniej naturalną granicę miasta stanowi rzeka Czarna Struga. W południowej części Włoszczowy usytuowane jest wapienne wzniesienie nazywane Ewińską Górą albo Czarnecką, którego wysokość wynosi 271 m n.p.m. Pierwsza wzmianka dotycząca tej miejscowości pochodzi z roku 1154, natomiast prawa miejskie nadał jej król Zygmunt I Stary w 1539 r. Obecnie miasto zajmuje powierzchnię 30,30 km². Teren ten dzieli się na kilkanaście osiedli. W 2016 r. na stałe mieszkało tutaj ponad 10 000 osób.

Baza bankomatów we Włoszczowie pozwala na wyszukanie adresów oraz innych informacji dotyczących urządzeń bankowych znajdujących się w tym mieście. Umożliwiamy sprawdzenie godzin dostępności każdego bankomatu we Włoszczowie, jak również funkcji, w jakie został on wyposażony.

Ulica, miasto, operator
Partyzantów 48, Włoszczowa, Bank Zachodni WBK SA
Partyzantów 5, Włoszczowa, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Partyzantów 7 - Centrum Handlowe, Włoszczowa, Euronet Polska Sp. z o.o.
Partyzantów 7 - Pasaż Handlowy, Włoszczowa, PKO Bank Polski SA
Plac Wolności 1 - Centrum Handlowe "Galeria Włoszczowska", Włoszczowa, Euronet Polska Sp. z o.o.
Plac Wolności 28, Włoszczowa, SKOK 24 (Aplitt SA)
Plac Wolności 9, Włoszczowa, PKO Bank Polski SA
Sienkiewicza 32, Włoszczowa, PKO Bank Polski SA
Wiśniowa 10 - Starostwo Powiatowe, Włoszczowa, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wiśniowa 21 - Supermarket "Biedronka", Włoszczowa, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Żwirki 40 - Bank BGŻ BNP Paribas, Włoszczowa, Planet Cash SA

Bankomaty w innych miastach województwa świętokrzyskiego: Bankomaty Kielce, Bankomaty Ostrowiec Świętokrzyski, Bankomaty Starachowice, Bankomaty Skarżysko-Kamienna, Bankomaty Sandomierz, Bankomaty Końskie, Bankomaty Busko-Zdrój

 

Polecamy