Bankomaty Braniewo

Braniewo to miasto położone w północnej części kraju, w województwie warmińsko-mazurskim. Znajduje się na terenie Równiny Warmińskiej, nad rzeką Pasłęką, w pobliżu jej ujścia do Zalewu Wiślanego.  Jest siedzibą powiatu braniewskiego. Braniewo to najstarsze z miast warmińskich. Jego historia sięga bowiem około 1240 r., kiedy na miejscu istniejącego tu niegdyś staropruskiego grodu Brusebergue powstała nowa osada. Prawa miejsce przyznano jej po raz pierwszy w 1254 r. W XV w. w mieście zaczęło rozwijać się złotnictwo. Obecnie miejscowość zajmuje powierzchnię 12,36 km², z czego 28% stanowią użytki rolne. Na stałe zamieszkuje tutaj ponad 17 000 osób. Miasto prowadzi współpracę zagraniczną z Zielenogradskiem w Rosji i Münster w Niemczech.

W bazie bankomatów w Braniewie zebraliśmy dane wszystkich urządzeń, z jakich można skorzystać w tym mieście. Podczas tworzenia naszej bazy zwróciliśmy uwagę na takie informacje jak dokładny adres, dostępność czasowa oraz funkcje poszczególnych bankomatów Braniewa.

Ulica, miasto, operator
Al. Wojska Polskiego 2a - Supermarket "Biedronka", Braniewo, Planet Cash SA
Dembińskiego 1 - Sklep, Braniewo, PKO Bank Polski SA
Gdańska 10, Braniewo, PKO Bank Polski SA
Kościuszki 12c - Credit Agricole Bank Polska, Braniewo, Euronet Polska Sp. z o.o.
Kościuszki 4 - Sklep, Braniewo, Bank Millennium SA
Kościuszki 60 - Sklep, Braniewo, PKO Bank Polski SA
Marynarska 3, Braniewo, Global Cash (Aplitt SA)
Plac Piłsudskiego 1 - Bank BGŻ BNP Paribas, Braniewo, Planet Cash SA
Plac Piłsudskiego 1 - Supermarket "Biedronka", Braniewo, Euronet Polska Sp. z o.o.
Żeromskiego 2 - Centrum Handlowe "Braniewo", Braniewo, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego: Bankomaty Olsztyn, Bankomaty Elbląg, Bankomaty Ełk, Bankomaty Ostróda, Bankomaty Iława, Bankomaty Giżycko, Bankomaty Kętrzyn

 

Polecamy