Bankomaty Braniewo

Braniewo to miasto położone w północnej części kraju, w województwie warmińsko-mazurskim. Znajduje się na terenie Równiny Warmińskiej, nad rzeką Pasłęką, w pobliżu jej ujścia do Zalewu Wiślanego.  Jest siedzibą powiatu braniewskiego. Braniewo to najstarsze z miast warmińskich. Jego historia sięga bowiem około 1240 r., kiedy na miejscu istniejącego tu niegdyś staropruskiego grodu Brusebergue powstała nowa osada. Prawa miejsce przyznano jej po raz pierwszy w 1254 r. W XV w. w mieście zaczęło rozwijać się złotnictwo. Obecnie miejscowość zajmuje powierzchnię 12,36 km², z czego 28% stanowią użytki rolne. Na stałe zamieszkuje tutaj ponad 17 000 osób. Miasto prowadzi współpracę zagraniczną z Zielenogradskiem w Rosji i Münster w Niemczech.

W bazie bankomatów w Braniewie zebraliśmy dane wszystkich urządzeń, z jakich można skorzystać w tym mieście. Podczas tworzenia naszej bazy zwróciliśmy uwagę na takie informacje jak dokładny adres, dostępność czasowa oraz funkcje poszczególnych bankomatów Braniewa.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Planet Cash SA Al. Wojska Polskiego 2a - Supermarket "Biedronka" Braniewo
PKO Bank Polski SA Dembińskiego 1 - Sklep Braniewo
PKO Bank Polski SA Gdańska 10 Braniewo
Euronet Polska Sp. z o.o. Kościuszki 12c - Credit Agricole Bank Polska Braniewo
Bank Millennium SA Kościuszki 4 - Sklep Braniewo
PKO Bank Polski SA Kościuszki 60 - Sklep Braniewo
Global Cash (Aplitt SA) Marynarska 3 Braniewo
Planet Cash SA Plac Piłsudskiego 1 - Bank BGŻ BNP Paribas Braniewo
Euronet Polska Sp. z o.o. Plac Piłsudskiego 1 - Supermarket "Biedronka" Braniewo
Euronet Polska Sp. z o.o. Żeromskiego 2 - Centrum Handlowe "Braniewo" Braniewo

Bankomaty w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego: Bankomaty Olsztyn, Bankomaty Elbląg, Bankomaty Ełk, Bankomaty Ostróda, Bankomaty Iława, Bankomaty Giżycko, Bankomaty Kętrzyn

 

Polecamy