Bankomaty Gołdap

Gołdap to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim. Jest siedzibą powiatu gołdapskim, jak również gminy miejsko-wiejskiej Gołdap. Pod względem historycznym leży na terenie tak zwanej Litwy Mniejszej. Gołdap jest miejscowością o charakterze uzdrowiskowym. Leczy się tutaj schorzenie kardiologiczne, pourazowe i reumatyczne, choroby narządów racuchu, układu oddechowego i nerwowego. W przeszłości miejscowość znajdująca się na tych terenach nosiła nazwę Szyłajty. Prawa miejskie uzyskała w 1570 r. od księcia pruskiego Fryderyka Alberta. Aktualna nazwa pochodzi od określenia rzeki płynącej w dolinie. Obecnie miasto zajmuje powierzchnię 17,2 km². Na jego terenie znajduje się kilka pomników przyrody oraz cennych zabytków.

Baza bankomatów w Gołdapie to narzędzie, które opracowaliśmy dla stałych mieszkańców, a także gości tego uzdrowiskowego miasta. Korzystając z niej użytkownik bankomatów Gołdapi sprawdzi dokładne położenie, jak również godziny dostępności oraz funkcje poszczególnych urządzeń.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Euronet Polska Sp. z o.o. Gumbińska 62 - Supermarket "Biedronka" Gołdap
PKO Bank Polski SA Królewiecka 8 - Supermarket "Biedronka" Gołdap
PKO Bank Polski SA Lipowa 2 Gołdap
PKO Bank Polski SA Plac Zwycięstwa 13b Gołdap
Planet Cash SA Plac Zwycięstwa 16 - Bank BGŻ BNP Paribas Gołdap
PKO Bank Polski SA Plac Zwycięstwa 16 - Pasaż Handlowy Gołdap
Euronet Polska Sp. z o.o. Plac Zwycięstwa 16 - Pasaż Handlowy Gołdap
Bank Pekao SA Plac Zwycięstwa 18 - Apteka Gołdap
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Plac Zwycięstwa 6 Gołdap
Euronet Polska Sp. z o.o. Wojska Polskiego 8 - Centrum Handlowe "Karuzela Park" Gołdap
Euronet Polska Sp. z o.o. Wolności 2 - Supermarket "Tesco" Gołdap

Bankomaty w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego: Bankomaty Olsztyn, Bankomaty Elbląg, Bankomaty Ełk, Bankomaty Ostróda, Bankomaty Iława, Bankomaty Giżycko, Bankomaty Kętrzyn

 

Polecamy