Bankomaty Gołdap

Gołdap to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim. Jest siedzibą powiatu gołdapskim, jak również gminy miejsko-wiejskiej Gołdap. Pod względem historycznym leży na terenie tak zwanej Litwy Mniejszej. Gołdap jest miejscowością o charakterze uzdrowiskowym. Leczy się tutaj schorzenie kardiologiczne, pourazowe i reumatyczne, choroby narządów racuchu, układu oddechowego i nerwowego. W przeszłości miejscowość znajdująca się na tych terenach nosiła nazwę Szyłajty. Prawa miejskie uzyskała w 1570 r. od księcia pruskiego Fryderyka Alberta. Aktualna nazwa pochodzi od określenia rzeki płynącej w dolinie. Obecnie miasto zajmuje powierzchnię 17,2 km². Na jego terenie znajduje się kilka pomników przyrody oraz cennych zabytków.

Baza bankomatów w Gołdapie to narzędzie, które opracowaliśmy dla stałych mieszkańców, a także gości tego uzdrowiskowego miasta. Korzystając z niej użytkownik bankomatów Gołdapi sprawdzi dokładne położenie, jak również godziny dostępności oraz funkcje poszczególnych urządzeń.

Ulica, miasto, operator
Gumbińska 62 - Supermarket "Biedronka", Gołdap, Euronet Polska Sp. z o.o.
Królewiecka 8 - Supermarket "Biedronka", Gołdap, PKO Bank Polski SA
Lipowa 2, Gołdap, PKO Bank Polski SA
Plac Zwycięstwa 13b, Gołdap, PKO Bank Polski SA
Plac Zwycięstwa 16 - Bank BGŻ BNP Paribas, Gołdap, Planet Cash SA
Plac Zwycięstwa 16 - Pasaż Handlowy, Gołdap, PKO Bank Polski SA
Plac Zwycięstwa 16 - Pasaż Handlowy, Gołdap, Euronet Polska Sp. z o.o.
Plac Zwycięstwa 18 - Apteka, Gołdap, Bank Pekao SA
Plac Zwycięstwa 6, Gołdap, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wojska Polskiego 8 - Centrum Handlowe "Karuzela Park", Gołdap, Euronet Polska Sp. z o.o.
Wolności 2 - Supermarket "Tesco", Gołdap, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego: Bankomaty Olsztyn, Bankomaty Elbląg, Bankomaty Ełk, Bankomaty Ostróda, Bankomaty Iława, Bankomaty Giżycko, Bankomaty Kętrzyn

 

Polecamy