Bankomaty Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński to miasto położone w północno-wschodniej części Polski, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Jest siedzibą powiatu lidzbarskiego i gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński. Historia miejscowości rozpoczęła się w średniowieczu. 12 sierpnia 1308 r. Eberhard z Nysy na Śląsku, biskup warmiński, dokonał lokacji miasta na prawie chełmińskim. W połowie XIV stulecia Lidzbark Warmiński stał się stolicą Warmii, a po pewnym czasie zyskał miano Perły Warmii. Obecnie miasto zajmuje powierzchnię 14,4 km². W 2016 r. było zamieszkiwane przez ponad 16 500 osób. Działają tutaj dwie uczelnie wyższe: Wszechnica Warmińska oraz Wyższa Szkoła Zawodowa.

Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas bazy, która jest dobrym źródłem wiedzy o wszystkich bankomatach w Lidzbarku Warmińskim. Zgromadziliśmy w niej informacje najważniejsze z punktu widzenia użytkownika, czyli dokładną lokalizację każdego bankomatu w Lidzbarku Warmińskim, jego funkcje oraz godziny, w jakich jest dostępny dla klientów.

Ulica, miasto, operator
Hoża 1 - Sklep, Lidzbark Warmiński, PKO Bank Polski SA
Lipowa 5 - Supermarket "Biedronka", Lidzbark Warmiński, Bank Millennium SA
Ogrodowa 2a, Lidzbark Warmiński, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Powstańców Warszawy 23, Lidzbark Warmiński, PKO Bank Polski SA
Świętochowskiego 14, Lidzbark Warmiński, Bank Millennium SA
Wiejska 11 - Supermarket "Biedronka", Lidzbark Warmiński, Euronet Polska Sp. z o.o.
Wysokiej Bramy 25, Lidzbark Warmiński, Bank Millennium SA
Wysokiej Bramy 4f - Bank BGŻ BNP Paribas, Lidzbark Warmiński, Planet Cash SA

Bankomaty w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego: Bankomaty Olsztyn, Bankomaty Elbląg, Bankomaty Ełk, Bankomaty Ostróda, Bankomaty Iława, Bankomaty Giżycko, Bankomaty Kętrzyn

 

Polecamy