Bankomaty Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński to miasto położone w północno-wschodniej części Polski, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Jest siedzibą powiatu lidzbarskiego i gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński. Historia miejscowości rozpoczęła się w średniowieczu. 12 sierpnia 1308 r. Eberhard z Nysy na Śląsku, biskup warmiński, dokonał lokacji miasta na prawie chełmińskim. W połowie XIV stulecia Lidzbark Warmiński stał się stolicą Warmii, a po pewnym czasie zyskał miano Perły Warmii. Obecnie miasto zajmuje powierzchnię 14,4 km². W 2016 r. było zamieszkiwane przez ponad 16 500 osób. Działają tutaj dwie uczelnie wyższe: Wszechnica Warmińska oraz Wyższa Szkoła Zawodowa.

Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas bazy, która jest dobrym źródłem wiedzy o wszystkich bankomatach w Lidzbarku Warmińskim. Zgromadziliśmy w niej informacje najważniejsze z punktu widzenia użytkownika, czyli dokładną lokalizację każdego bankomatu w Lidzbarku Warmińskim, jego funkcje oraz godziny, w jakich jest dostępny dla klientów.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA Hoża 1 - Sklep Lidzbark Warmiński
Bank Millennium SA Lipowa 5 - Supermarket "Biedronka" Lidzbark Warmiński
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Ogrodowa 2a Lidzbark Warmiński
PKO Bank Polski SA Powstańców Warszawy 23 Lidzbark Warmiński
Bank Millennium SA Świętochowskiego 14 Lidzbark Warmiński
Euronet Polska Sp. z o.o. Wiejska 11 - Supermarket "Biedronka" Lidzbark Warmiński
Bank Millennium SA Wysokiej Bramy 25 Lidzbark Warmiński
Planet Cash SA Wysokiej Bramy 4f - Bank BGŻ BNP Paribas Lidzbark Warmiński

Bankomaty w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego: Bankomaty Olsztyn, Bankomaty Elbląg, Bankomaty Ełk, Bankomaty Ostróda, Bankomaty Iława, Bankomaty Giżycko, Bankomaty Kętrzyn

 

Polecamy