Bankomaty Nidzica

Nidzica to miasto, które leży na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Jest siedzibą powiatu nidzickiego, jak również gminy miejsko-wiejskiej Nidzica. Leży nad rzeką Nidą, na Pojezierzu Mazurskim. Graniczy z gminą Jedwabno, Janowiec Kościelny, Janowo, Kozłowo i Olsztynek. Nidzica zajmuje powierzchnię 6,86 km². W 2016 r. była zamieszkiwana przez ponad 14 000 osób. Miejscowość otrzymała prawa miejskie 7 grudnia 1381 r. z rąk wielkiego mistrza zakonu krzyżackiego Winricha von Kniprode. Gotycki zamek krzyżacki z XIV w. uległ zniszczeniu w czasie II wojny światowej, ale dzięki odbudowie stanowi jedną z głównych atrakcji turystycznych Nidzicy. Miasto posiada też ratusz z XIX w. oraz pochodzący z tego samego okresu Kościół Ewangelicko-Augsburski św. Krzyża.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z bankomatów w Nidzicy zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą. Ułatwia ona dotarcie do urządzeń zgodnych z potrzebami klienta, ponieważ zawiera informacje o rozmieszczeniu oraz dostępności czasowej bankomatów Nidzicy.

Ulica, miasto, operator
1 Maja 1, Nidzica, PKO Bank Polski SA
Kościuszki 10, Nidzica, PKO Bank Polski SA
Mickiewicza 3, Nidzica, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Olsztyńska 8 - Supermarket "Biedronka", Nidzica, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Plac Wolności 3, Nidzica, Bank Zachodni WBK SA
Plac Wolności 3, Nidzica, Bank Zachodni WBK SA
Plac Wolności 7, Nidzica, Bank Pekao SA
Plac Wolności 9 - Bank BGŻ BNP Paribas, Nidzica, Planet Cash SA
Traugutta 11, Nidzica, PKO Bank Polski SA
Traugutta 24 - Supermarket "Tesco", Nidzica, PKO Bank Polski SA
Warszawska 3, Nidzica, SKOK 24 (Aplitt SA)

Bankomaty w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego: Bankomaty Olsztyn, Bankomaty Elbląg, Bankomaty Ełk, Bankomaty Ostróda, Bankomaty Iława, Bankomaty Giżycko, Bankomaty Kętrzyn

 

Polecamy