Bankomaty Nidzica

Nidzica to miasto, które leży na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Jest siedzibą powiatu nidzickiego, jak również gminy miejsko-wiejskiej Nidzica. Leży nad rzeką Nidą, na Pojezierzu Mazurskim. Graniczy z gminą Jedwabno, Janowiec Kościelny, Janowo, Kozłowo i Olsztynek. Nidzica zajmuje powierzchnię 6,86 km². W 2016 r. była zamieszkiwana przez ponad 14 000 osób. Miejscowość otrzymała prawa miejskie 7 grudnia 1381 r. z rąk wielkiego mistrza zakonu krzyżackiego Winricha von Kniprode. Gotycki zamek krzyżacki z XIV w. uległ zniszczeniu w czasie II wojny światowej, ale dzięki odbudowie stanowi jedną z głównych atrakcji turystycznych Nidzicy. Miasto posiada też ratusz z XIX w. oraz pochodzący z tego samego okresu Kościół Ewangelicko-Augsburski św. Krzyża.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z bankomatów w Nidzicy zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą. Ułatwia ona dotarcie do urządzeń zgodnych z potrzebami klienta, ponieważ zawiera informacje o rozmieszczeniu oraz dostępności czasowej bankomatów Nidzicy.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA 1 Maja 1 Nidzica
PKO Bank Polski SA Kościuszki 10 Nidzica
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Mickiewicza 3 Nidzica
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Olsztyńska 8 - Supermarket "Biedronka" Nidzica
Bank Zachodni WBK SA Plac Wolności 3 Nidzica
Bank Zachodni WBK SA Plac Wolności 3 Nidzica
Bank Pekao SA Plac Wolności 7 Nidzica
Planet Cash SA Plac Wolności 9 - Bank BGŻ BNP Paribas Nidzica
PKO Bank Polski SA Traugutta 11 Nidzica
PKO Bank Polski SA Traugutta 24 - Supermarket "Tesco" Nidzica
SKOK 24 (Aplitt SA) Warszawska 3 Nidzica

Bankomaty w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego: Bankomaty Olsztyn, Bankomaty Elbląg, Bankomaty Ełk, Bankomaty Ostróda, Bankomaty Iława, Bankomaty Giżycko, Bankomaty Kętrzyn

 

Polecamy