Bankomaty Nowe Miasto Lubawskie

Nowe Miasto Lubawskie to miasto, które znajduje się w północno-wschodniej części kraju, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Jest siedzibą gminy Nowe Miasto Lubawskie, a także powiatu nowomiejskiego. Zajmuje obszar o wielkości 11,37 km², z czego 62% to użytki rolne, a 4% lasy. Pierwsza wzmianka o tutejszej osadzie pochodzi z 1325 r. z kroniki Piotra z Duisburga. Prawa miejskie nadano jej w 1353 r. Aktualnie Nowe Miasto Lubawskie jest zamieszkiwane przez około 11 000 osób. Na terenie miejscowości znajduje się kilka zabytków, między innymi gotycka Bazylika św. Tomasza Apostoła, którą zbudowano w XIV w., Baszta Bramy Lubawskiej z II połowy XIV stulecia oraz ruiny klasztoru OO. Reformatów w Łąkach Bratiańskich.

Informacje o bankomatach w Nowym Mieście Lubawskim można wyszukać za pośrednictwem utworzonej przez nas bazy. Zamieściliśmy niej nie tylko dokładne adresy wszystkich dostępnych tutaj urządzeń, lecz także wiadomości dotyczące funkcji poszczególnych bankomatów Nowego Miasta Lubawskiego.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA 3 Maja 20 Nowe Miasto Lubawskie
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Grunwaldzka 23 Nowe Miasto Lubawskie
Planet Cash SA Jagiellońska 43 - Supermarket "Biedronka" Nowe Miasto Lubawskie
PKO Bank Polski SA Kazimierza Wielkiego 5 Nowe Miasto Lubawskie
Bank Pekao SA Mickiewicza 11b - Apteka "Panaceum" Nowe Miasto Lubawskie
Planet Cash SA Rynek 10 - Bank BGŻ BNP Paribas Nowe Miasto Lubawskie
PKO Bank Polski SA Rynek 23 - Kino "Harmonia" Nowe Miasto Lubawskie
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Rynek 3 Nowe Miasto Lubawskie

Bankomaty w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego: Bankomaty Olsztyn, Bankomaty Elbląg, Bankomaty Ełk, Bankomaty Ostróda, Bankomaty Iława, Bankomaty Giżycko, Bankomaty Kętrzyn

 

Polecamy