Bankomaty Nowe Miasto Lubawskie

Nowe Miasto Lubawskie to miasto, które znajduje się w północno-wschodniej części kraju, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Jest siedzibą gminy Nowe Miasto Lubawskie, a także powiatu nowomiejskiego. Zajmuje obszar o wielkości 11,37 km², z czego 62% to użytki rolne, a 4% lasy. Pierwsza wzmianka o tutejszej osadzie pochodzi z 1325 r. z kroniki Piotra z Duisburga. Prawa miejskie nadano jej w 1353 r. Aktualnie Nowe Miasto Lubawskie jest zamieszkiwane przez około 11 000 osób. Na terenie miejscowości znajduje się kilka zabytków, między innymi gotycka Bazylika św. Tomasza Apostoła, którą zbudowano w XIV w., Baszta Bramy Lubawskiej z II połowy XIV stulecia oraz ruiny klasztoru OO. Reformatów w Łąkach Bratiańskich.

Informacje o bankomatach w Nowym Mieście Lubawskim można wyszukać za pośrednictwem utworzonej przez nas bazy. Zamieściliśmy niej nie tylko dokładne adresy wszystkich dostępnych tutaj urządzeń, lecz także wiadomości dotyczące funkcji poszczególnych bankomatów Nowego Miasta Lubawskiego.

Ulica, miasto, operator
3 Maja 20, Nowe Miasto Lubawskie, PKO Bank Polski SA
Grunwaldzka 23, Nowe Miasto Lubawskie, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Jagiellońska 43 - Supermarket "Biedronka", Nowe Miasto Lubawskie, Planet Cash SA
Kazimierza Wielkiego 5, Nowe Miasto Lubawskie, PKO Bank Polski SA
Mickiewicza 11b - Apteka "Panaceum", Nowe Miasto Lubawskie, Bank Pekao SA
Rynek 10 - Bank BGŻ BNP Paribas, Nowe Miasto Lubawskie, Planet Cash SA
Rynek 23 - Kino "Harmonia", Nowe Miasto Lubawskie, PKO Bank Polski SA
Rynek 3, Nowe Miasto Lubawskie, Bank Polskiej Spółdzielczości SA

Bankomaty w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego: Bankomaty Olsztyn, Bankomaty Elbląg, Bankomaty Ełk, Bankomaty Ostróda, Bankomaty Iława, Bankomaty Giżycko, Bankomaty Kętrzyn

 

Polecamy