Bankomaty Węgorzewo

Węgorzewo to miasto, które leży na terenie województwa mazurskiego i powiatu węgorzewskiego. Jest siedzibą miejsko-wiejskiej gminy Węgorzewo. Zajmuje powierzchnię 11 km². Obszar ten został podzielony na osiedle I (położone na prawym brzegu Węgorapy) oraz osiedle II (na lewym brzegu rzeki). Nieoficjalnie w granicach miasta wyróżnia się również osiedle Kopernika, osiedle Chrobrego i osiedle Południe. Wszystkie części Węgorzewa w 2016 r. zamieszkiwało łącznie około 11 500 osób. Historia miejscowości sięga epoki średniowiecza, natomiast do nadania jej praw miejskich doszło w 1571 r. Jednym spośród najcenniejszych zabytków w mieście jest zamek krzyżacki z 1398 r., który w pierwszej połowie XVIII w. został przebudowany w stylu barokowym.

W bazie bankomatów Węgorzewa zamieściliśmy informacje, które są najważniejsze z punktu widzenia użytkowników tutejszych urządzeń. Wśród zgromadzonych przez nas danych znajdują się adresy wszystkich bankomatów Węgorzewa, jak również godziny dostępności każdego z nich.

Ulica, miasto, operator
Armii Krajowej 4, Węgorzewo, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Pionierów 27, Węgorzewo, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Plac Wolności 18, Węgorzewo, PKO Bank Polski SA
Przesiedleńcza 1-3, Węgorzewo, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Zamkowa 14 - Bank BGŻ BNP Paribas, Węgorzewo, Planet Cash SA
Zamkowa 2 - Supermarket "Biedronka", Węgorzewo, PKO Bank Polski SA
Zamkowa 5 - Sklep z Farbami, Węgorzewo, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego: Bankomaty Olsztyn, Bankomaty Elbląg, Bankomaty Ełk, Bankomaty Ostróda, Bankomaty Iława, Bankomaty Giżycko, Bankomaty Kętrzyn

 

Polecamy