Bankomaty Chodzież

Chodzież to miasto znajdujące się w województwie wielkopolskim, na Pojezierzu Chodzieskim, pomiędzy trzema jeziorami: Strzeleckim, Chodzieskim i Karczownikiem. Chodzież jest siedzibą powiatu chodzieskiego. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1403 r., jednak dzieje osady są dłuższe. Do nadania praw miejskich doszło w 1434 r. Obecnie miasto jest ośrodkiem turystyczno-wypoczynkowym i uzdrowiskowym, a także ważnym centrum kulturalnym. Co roku odbywa się tutaj Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej oraz Międzynarodowe Chodzieskie Warsztaty Jazzowe „Cho – Jazz”. Chodzież zajmuje powierzchnię 12,77 km², z czego 34% stanowią użytki rolne, natomiast 18% użytki leśne. Miasto jest zamieszkiwane przez ponad 19 000 osób.

W bazie bankomatów w Chodzieży znajdują się informacje przydatne stałym mieszkańcom oraz gościom miasta. Dzięki nim każdy zainteresowany może sprawdzić adres dowolnego bankomatu w Chodzieży, a także dowiedzieć się, w jakich godzinach możliwe jest korzystanie z niego.

Ulica, miasto, operator
Malepszego 12, Chodzież, Bank Pekao SA
Paderewskiego 5, Chodzież, PKO Bank Polski SA
Rynek 10, Chodzież, PKO Bank Polski SA
Rynek 18 - Bank BGŻ BNP Paribas, Chodzież, Planet Cash SA
Składowa 1, Chodzież, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Wojska Polskiego 18, Chodzież, SKOK 24 (Aplitt SA)
Wyszyńskiego 4, Chodzież, Bank Zachodni WBK SA
Wyszyńskiego 4, Chodzież, Bank Zachodni WBK SA
Wyszyńskiego 4, Chodzież, Bank Zachodni WBK SA

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy