Bankomaty Chodzież

Chodzież to miasto znajdujące się w województwie wielkopolskim, na Pojezierzu Chodzieskim, pomiędzy trzema jeziorami: Strzeleckim, Chodzieskim i Karczownikiem. Chodzież jest siedzibą powiatu chodzieskiego. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1403 r., jednak dzieje osady są dłuższe. Do nadania praw miejskich doszło w 1434 r. Obecnie miasto jest ośrodkiem turystyczno-wypoczynkowym i uzdrowiskowym, a także ważnym centrum kulturalnym. Co roku odbywa się tutaj Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej oraz Międzynarodowe Chodzieskie Warsztaty Jazzowe „Cho – Jazz”. Chodzież zajmuje powierzchnię 12,77 km², z czego 34% stanowią użytki rolne, natomiast 18% użytki leśne. Miasto jest zamieszkiwane przez ponad 19 000 osób.

W bazie bankomatów w Chodzieży znajdują się informacje przydatne stałym mieszkańcom oraz gościom miasta. Dzięki nim każdy zainteresowany może sprawdzić adres dowolnego bankomatu w Chodzieży, a także dowiedzieć się, w jakich godzinach możliwe jest korzystanie z niego.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Pekao SA Malepszego 12 Chodzież
PKO Bank Polski SA Paderewskiego 5 Chodzież
PKO Bank Polski SA Rynek 10 Chodzież
Planet Cash SA Rynek 18 - Bank BGŻ BNP Paribas Chodzież
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Składowa 1 Chodzież
SKOK 24 (Aplitt SA) Wojska Polskiego 18 Chodzież
Bank Zachodni WBK SA Wyszyńskiego 4 Chodzież
Bank Zachodni WBK SA Wyszyńskiego 4 Chodzież
Bank Zachodni WBK SA Wyszyńskiego 4 Chodzież

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy