Bankomaty Czarnków

Czarnków to miasto, które jest usytuowane w zachodniej części kraju, na terenie województwa wielkopolskiego. Jest siedzibą gminy wiejskiej Czarnków, jak również powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Leży na skraju Puszczy Noteckiej na granicy Pojezierza Chodzieskiego i Kotliny Gorzowskiej, nad rzeką Noteć. Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z XII w. z kroniki Galla Anonima. Lokacja Czarnkowa miała miejsce w 1397 r. Układ urbanistyczny miasta został wpisany do rejestru zabytków, podobnie jak kilka innych obiektów w tej miejscowości, w tym ratusz z połowy XIX w oraz stary cmentarz żydowski. Aktualnie miasto jest zamieszkiwane przez prawie 11 000 osób i zajmuje powierzchnię 10,04 km².

Baza bankomatów Czarnkowa została utworzona po to, żeby ułatwić dotarcie do urządzeń w tym mieście, które są zgodne z potrzebami użytkownika. W tym celu zamieściliśmy w niej dokładne adresy wszystkich bankomatów Czarnkowa, a także takie informacje jak godziny dostępności oraz funkcje poszczególnych urządzeń.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Kościelna 4 Czarnków
PKO Bank Polski SA Kościuszki 111 - Pawilon Handlowy Czarnków
Bank Pekao SA Kościuszki 111 - Pawilon Handlowy Czarnków
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Kościuszki 111 - Pawilon Handlowy Czarnków
PKO Bank Polski SA Kościuszki 46 Czarnków
Bank Pekao SA Kościuszki 61a Czarnków
Planet Cash SA Kościuszki 62-64 - Bank BGŻ BNP Paribas Czarnków
Euronet Polska Sp. z o.o. Kościuszki 93 - Supermarket "Biedronka" Czarnków
Euronet Polska Sp. z o.o. Pocztowa 2 - Supermarket "Tesco" Czarnków
Bank Zachodni WBK SA Thiela 7 Czarnków
Bank Zachodni WBK SA Thiela 7 Czarnków
Euronet Polska Sp. z o.o. Wodna 1 - Supermarket "Biedronka" Czarnków

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy