Bankomaty Czarnków

Czarnków to miasto, które jest usytuowane w zachodniej części kraju, na terenie województwa wielkopolskiego. Jest siedzibą gminy wiejskiej Czarnków, jak również powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Leży na skraju Puszczy Noteckiej na granicy Pojezierza Chodzieskiego i Kotliny Gorzowskiej, nad rzeką Noteć. Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z XII w. z kroniki Galla Anonima. Lokacja Czarnkowa miała miejsce w 1397 r. Układ urbanistyczny miasta został wpisany do rejestru zabytków, podobnie jak kilka innych obiektów w tej miejscowości, w tym ratusz z połowy XIX w oraz stary cmentarz żydowski. Aktualnie miasto jest zamieszkiwane przez prawie 11 000 osób i zajmuje powierzchnię 10,04 km².

Baza bankomatów Czarnkowa została utworzona po to, żeby ułatwić dotarcie do urządzeń w tym mieście, które są zgodne z potrzebami użytkownika. W tym celu zamieściliśmy w niej dokładne adresy wszystkich bankomatów Czarnkowa, a także takie informacje jak godziny dostępności oraz funkcje poszczególnych urządzeń.

Ulica, miasto, operator
Kościelna 4, Czarnków, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Kościuszki 111 - Pawilon Handlowy, Czarnków, PKO Bank Polski SA
Kościuszki 111 - Pawilon Handlowy, Czarnków, Bank Pekao SA
Kościuszki 111 - Pawilon Handlowy, Czarnków, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Kościuszki 46, Czarnków, PKO Bank Polski SA
Kościuszki 61a, Czarnków, Bank Pekao SA
Kościuszki 62-64 - Bank BGŻ BNP Paribas, Czarnków, Planet Cash SA
Kościuszki 93 - Supermarket "Biedronka", Czarnków, Euronet Polska Sp. z o.o.
Pocztowa 2 - Supermarket "Tesco", Czarnków, Euronet Polska Sp. z o.o.
Thiela 7, Czarnków, Bank Zachodni WBK SA
Thiela 7, Czarnków, Bank Zachodni WBK SA
Wodna 1 - Supermarket "Biedronka", Czarnków, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy