Bankomaty Kępno

Kępno to miasto, które leży na terenie województwa wielkopolskiego. Jest siedzibą powiatu kępińskiego oraz gminy Kępno. Pod względem geograficznym znajduje się na Wysoczyźnie Wieruszowskiej, na ziemi wieluńskiej, nad rzeką Niebos, natomiast z historycznego punktu widzenia stanowi część ziemi kaliskiej. Miejscowość posiada prawa miejskie od 20 grudnia 1660 r., jednak jej historia jest znacznie dłuższa. Kępno zajmuje obecnie obszar o wielkości 7,79 km². W 2016 r. zamieszkiwało tutaj ponad 14 400 osób. W mieście działalność prowadzą Kościół Rzymskokatolicki, Kościół Ewangelicko-Augsburski oraz Świadkowie Jehowy. Na gości czeka tu kilka zabytków, między innymi cmentarzysko kultury łużyckiej i grodzisko średniowieczne.

Osoby korzystające z bankomatów w Kępnie zachęcamy do korzystania z informacji, które znajdują się w przygotowanej przez nas bazie. Umożliwiamy wyszukanie adresu dowolnego bankomatu w Kępnie, a jednocześnie informujemy o posiadanych przez niego funkcjach i godzinach dostępności.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Euronet Polska Sp. z o.o. Boczna 2a - Supermarket "Netto" Kępno
Euronet Polska Sp. z o.o. Broniewskiego 2a - Supermarket "Intermarche" Kępno
Bank Zachodni WBK SA Kościuszki 6 Kępno
Bank Zachodni WBK SA Kościuszki 6 Kępno
Bank Zachodni WBK SA Kwiatowa 18 - Supermarket "Biedronka" Kępno
PKO Bank Polski SA Młyńska 2 Kępno
Euronet Polska Sp. z o.o. Rynek 15 - Credit Agricole Bank Polska Kępno
PKO Bank Polski SA Rynek 28 Kępno
PKO Bank Polski SA Rynek 28 Kępno
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Rynek 38 Kępno
Bank Zachodni WBK SA Rynek 7 - Sklep "Chata Polska" Kępno
PKO Bank Polski SA Sienkiewicza 48 - Pawilon Handlowy Kępno
Planet Cash SA Solidarności 13 - Supermarket "Biedronka" Kępno
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Wawrzyniaka 20 Kępno

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy