Bankomaty Kościan

Kościan to miasto położone w województwie wielkopolskim, będące siedzibą powiatu kościańskiego. Jego nazwa wywodzi się prawdopodobnie od rośliny bagiennej, która porasta podmokłe tereny doliny Obry, czyli od „koszczki”. Kościan posiada prawa miejskie od II połowy XIII w., kiedy za zgodą księcia wielkopolskiego Przemysła I doszło do lokacji miasta na prawie polskim. Początkowo miasto stanowiło własność książąt wielkopolskich, a po pewnym czasie przejęli je książęta śląscy z linii głogowskiej. Aktualnie Kościan jest zamieszkiwany przez niespełna 24 000 osób. Zajmuje powierzchnię 8,79 km². Na terenie miasta znajduje się wiele klubów sportowych, między innymi Piłkarski Klub Sportowy Obra Kościan oraz Kościański Klub Żeglarski.

Utworzenie bazy bankomatów w Kościanie miało na celu ułatwić mieszkańcom i gościom tego miasta dotarcie do dostępnych tutaj urządzeń bankowych. W tym celu zgromadziliśmy takie dane jak dokładny adres każdego bankomatu w Kościanie, jego dostępność czasowa oraz funkcje posiadane przez urządzenie.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Zachodni WBK SA Al. Kościuszki 2 Kościan
PKO Bank Polski SA Al. Kościuszki 34 Kościan
PKO Bank Polski SA Al. Kościuszki 34 Kościan
PKO Bank Polski SA Al. Kościuszki 9 - Supermarket "Kaufland" Kościan
Bank Zachodni WBK SA Al. Kościuszki 9 - Supermarket "Kaufland" Kościan
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Gostyńska 100 Kościan
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Kaźmierczaka 29 Kościan
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Os. Jagiellońskie 27 Kościan
Raiffeisen Polbank (Raiffeisen Bank Polska SA) Piłsudskiego 47 Kościan
PKO Bank Polski SA Piłsudskiego 6 - Sklep "Społem" Kościan
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Rynek 23 Kościan
Planet Cash SA Rynek 26 - Bank BGŻ BNP Paribas Kościan
Bank Pekao SA Rynek 32 Kościan
Euronet Polska Sp. z o.o. Śmigielska 53a - Supermarket "Tesco" Kościan
Bank Zachodni WBK SA Śmigielska 55 - Supermarket "Intermarche" Kościan
Bank Zachodni WBK SA Szczepanowskiego 13-15 - Zakład Zegarmistrzowski Kościan
Euronet Polska Sp. z o.o. Wrocławska 15 - Credit Agricole Bank Polska Kościan

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy