Bankomaty Międzychód

Międzychód to miasto, które znajduje się na terenie województwa wielkopolskiego. Jest siedzibą powiatu międzychodzkiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Międzychód. Leży w Kotlinie Gorzowskiej, nad rzeką Wartą. Nazwa miejscowości prawdopodobnie pochodzi od słów „chodzenie między brodami”. Za moment uzyskania przez Międzychód praw miejskich uznaje się okres przed 1378 r.  Pod II rozbiorze Polski miasto znalazło się w granicach Prus. Aktualnie zajmuje powierzchnię 6,98 km², a liczba jego mieszkańców w 2016 r. przekraczała 10 500 osób. Międzychód dzieli się na następujące osiedla: Stare Miasto, Nowe Miasto, Port, Lipowiec, Letnisko, Mała Wielowieś, Bocianie Gniazdo, Ostrawy i Słodowy Młyn.

W bazie bankomatów w Międzychodzie zebraliśmy dane dotyczące wszystkich urządzeń bankowych, jakie zostały umieszczone w tym mieście. Przedstawiamy ich dokładne adresy, a także informujemy o tym, w jakich godzinach czynne są poszczególne bankomaty Międzychodu i które spośród nich posiadają funkcję depozytową.

Ulica, miasto, operator
17 Stycznia 55, Międzychód, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
17 Stycznia 74, Międzychód, Bank Pekao SA
Czynu 600-lecia 4, Międzychód, Bank Zachodni WBK SA
Piłsudskiego 43 - Sklep, Międzychód, Bank Pekao SA
Piłsudskiego 45, Międzychód, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Pocztowa 3, Międzychód, PKO Bank Polski SA
Rynek 3, Międzychód, PKO Bank Polski SA
Szeroka 2 - Supermarket "Intermarche", Międzychód, Bank Zachodni WBK SA

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy