Bankomaty Mosina

Mosina to miasto, które znajduje się na terenie województwa wielkopolskiego oraz powiatu poznańskiego. Jest stolicą gminy miejsko-wiejskiej Mosina. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1247 r. Jej nazwa została zaczerpnięta od staropolskiego wyrazu moszyna, które oznacza miejsce zarośnięte mchem. Data lokacji miasta nie jest znana, ale z zapisków z 1302 r. można wywnioskować, że doszło do niej najpóźniej w tym roku. Obecnie Mosina zajmuje powierzchnię 13,78 km². W 2016 r. była zamieszkiwana przez prawie 13 500 osób. Wśród atrakcji turystycznych, które czekają tutaj na turystów można wymienić średniowieczny rynek w kształcie czworoboku, zabudowę miejską z XIX w., Wielkopolski Park Narodowy oraz Rogaliński Park Krajobrazowy.

W bazie bankomatów w Mosinie można wyszukać dokładny adres każdego urządzenia, jak również inne wiadomości, które są ważne z punktu widzenia użytkownika. Informujemy o funkcjach poszczególnych bankomatów Mosiny, jak również o tym, w jakich godzinach można z nich korzystać.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Dworcowa 9 Mosina
PKO Bank Polski SA Farbiarska 28 Mosina
Euronet Polska Sp. z o.o. Farbiarska 30 - Supermarket "Biedronka" Mosina
Euronet Polska Sp. z o.o. Konopnickiej 33 - Supermarket "Tesco" Mosina
Global Cash (Aplitt SA) Krasickiego 1 Mosina
Bank Zachodni WBK SA Plac 20 Października 14 Mosina
Bank Zachodni WBK SA Plac 20 Października 14 Mosina
Bank Pekao SA Plac 20 Października 6 Mosina
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Wiosny Ludów 5 Mosina

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy