Bankomaty Mosina

Mosina to miasto, które znajduje się na terenie województwa wielkopolskiego oraz powiatu poznańskiego. Jest stolicą gminy miejsko-wiejskiej Mosina. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1247 r. Jej nazwa została zaczerpnięta od staropolskiego wyrazu moszyna, które oznacza miejsce zarośnięte mchem. Data lokacji miasta nie jest znana, ale z zapisków z 1302 r. można wywnioskować, że doszło do niej najpóźniej w tym roku. Obecnie Mosina zajmuje powierzchnię 13,78 km². W 2016 r. była zamieszkiwana przez prawie 13 500 osób. Wśród atrakcji turystycznych, które czekają tutaj na turystów można wymienić średniowieczny rynek w kształcie czworoboku, zabudowę miejską z XIX w., Wielkopolski Park Narodowy oraz Rogaliński Park Krajobrazowy.

W bazie bankomatów w Mosinie można wyszukać dokładny adres każdego urządzenia, jak również inne wiadomości, które są ważne z punktu widzenia użytkownika. Informujemy o funkcjach poszczególnych bankomatów Mosiny, jak również o tym, w jakich godzinach można z nich korzystać.

Ulica, miasto, operator
Dworcowa 9, Mosina, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Farbiarska 28, Mosina, PKO Bank Polski SA
Farbiarska 30 - Supermarket "Biedronka", Mosina, Euronet Polska Sp. z o.o.
Konopnickiej 33 - Supermarket "Tesco", Mosina, Euronet Polska Sp. z o.o.
Krasickiego 1, Mosina, Global Cash (Aplitt SA)
Plac 20 Października 14, Mosina, Bank Zachodni WBK SA
Plac 20 Października 14, Mosina, Bank Zachodni WBK SA
Plac 20 Października 6, Mosina, Bank Pekao SA
Wiosny Ludów 5, Mosina, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy