Bankomaty Ostrzeszów

Ostrzeszów to miasto znajdujące się w województwie wielkopolskim, na Wzgórzach Ostrzeszowskich, na ziemi wieluńskiej. Pod względem historycznym leży na ziemi kaliskiej. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1283 r. W przeszłości Ostrzeszów był miastem królewskim usytuowanym w starostwie ostrzeszowskim, na szlaku handlowym Wrocław–Kalisz–Toruń. Aktualnie stanowi siedzibę powiatu ostrzeszowskiego i gminy Ostrzeszów. Podczas II wojny światowej nazwa miasta została zmieniona na „Schildberg”. W Ostrzeszowie zamieszkuje ponad 14 000 osób. Miejscowość zajmuje powierzchnię 12,13 km². Na gości czeka tu kilka ciekawych zabytków, między innymi zamek kazimierzowski, którego historia sięga XIV w. oraz klasztor pobernardyński, wzniesiony w XVII w.

W bazie bankomatów w Ostrzeszowie umieściliśmy informacje o każdym spośród dostępnych w tym mieście urządzeń bankowych. Użytkownicy bankomatów Ostrzeszowa wyszukają tutaj ich dokładne adresy, a jednocześnie sprawdzą posiadane funkcje oraz godziny dostępności.

Ulica, miasto, operator
1 Maja 3a, Ostrzeszów, PKO Bank Polski SA
Leśna 53 - Supermarket "Bricomarche", Ostrzeszów, Bank Zachodni WBK SA
Piastowska 16a, Ostrzeszów, Bank Pekao SA
Plac Borek 18 - Credit Agricole Bank Polska, Ostrzeszów, Euronet Polska Sp. z o.o.
Sienkiewicza 17 - Dom Handlowy "Rolnik", Ostrzeszów, Bank Zachodni WBK SA
Sienkiewicza 17 - Dom Handlowy "Rolnik", Ostrzeszów, Bank Pekao SA
Sienkiewicza 5 - Sklep, Ostrzeszów, PKO Bank Polski SA
Sportowa 7 - Supermarket "Biedronka", Ostrzeszów, Euronet Polska Sp. z o.o.
Św. Mikołaja 9 - Bank Ochrony Środowiska, Ostrzeszów, Euronet Polska Sp. z o.o.
Zamkowa 18, Ostrzeszów, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Zamkowa 20, Ostrzeszów, Bank Zachodni WBK SA

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy