Bankomaty Pleszew

Pleszew to miasto położone w województwie wielkopolskim. Jest siedzibą powiatu pleszewskiego oraz gminy Pleszew. Leży na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad rzeką Ner. Pierwsza wzmianka o nim pochodzi z 1283 r., z dokumentu dotyczącego potwierdzenia praw miejskich miejscowości Plessov przez księcia kaliskiego i poznańskiego Przemysła II. Aktualnie miasto zajmuje powierzchnię 13,14 km² i jest zamieszkiwane przez około 17 500 osób. Na terenie Pleszewa znajdują się zabytki, między innymi rynek z turbinowym układem ulic i zabudową mieszkalną z XIX w., gotyckie prezbiterium kościoła św. Floriana, powstałe na przełomie XV i XVI w. oraz ratusz z 1835 r. Miasto posiada też ostatnie w kraju połączenie kolejowe obsługiwane pociągami wąskotorowymi.

W bazie bankomatów Pleszewa zebraliśmy dane na temat każdego spośród dostępnych tutaj urządzeń. W rezultacie możliwe jest wyszukanie lokalizacji wszystkich bankomatów w Pleszewie, jak również sprawdzenie ich dostępności czasowej oraz funkcji, w jaki zostały wyposażone.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Zachodni WBK SA Al. Wojska Polskiego 46 - Supermarket "Biedronka" Pleszew
Global Cash (Aplitt SA) Bogusza 1 Pleszew
Planet Cash SA Kaliska 1 - Bank BGŻ BNP Paribas Pleszew
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Kazimierza Wielkiego 15 Pleszew
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Kraszewskiego 11 Pleszew
Euronet Polska Sp. z o.o. Krzyżowa 2 - Credit Agricole Bank Polska Pleszew
Global Cash (Aplitt SA) Lipowa 14 Pleszew
PKO Bank Polski SA Mieszka I 2d Pleszew
Euronet Polska Sp. z o.o. Ogrodowa 8 - Supermarket "Biedronka" Pleszew
PKO Bank Polski SA Rynek 1 - Ratusz Pleszew
PKO Bank Polski SA Rynek 20 Pleszew
Euronet Polska Sp. z o.o. Sienkiewicza 43a - Supermarket "Tesco" Pleszew
Bank Zachodni WBK SA Św. Ducha 5 Pleszew
Bank Zachodni WBK SA Św. Ducha 5 Pleszew
Euronet Polska Sp. z o.o. Zamkowa 4 - Centrum Handlowe "Galeria Zamkowa" Pleszew

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy