Bankomaty Rawicz

Rawicz to miasto położone w województwie wielkopolskim, na terenie powiatu rawickiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Rawicz. Miejscowość została założona przez Adama Olbrachta Przyjemskiego w 1638 r. i od razu uzyskała prawa miejskie. Intensywny rozwój miasta przypada na drugą połowę XVIII w. Na skutek II rozbioru Polski Rawicz i jego okolice weszły w skład Prus, natomiast po Kongresie Wiedeńskim miasto włączono do utworzonego wówczas Księstwa Poznańskiego. Cały obszar Starego Miasta wypisany został do rejestru zabytków. Obejmuje on między innymi barokowy ratusz i układ urbanistyczny z ulicami krzyżującymi się pod kątem prostym. Na zwiedzających czekają tu też inne zabytki, w tym synagoga.

Baza bankomatów w Rawiczu to narzędzie, które służy pomocą zarówno turystom, jak i mieszkańcom miasta. Zadbaliśmy o to, żeby znalazły się tutaj wszystkie istotne dla użytkownika informacje, tak więc w bazie można sprawdzić lokalizację każdego bankomatu w Rawiczu, posiadane przez urządzenie funkcje oraz dostępność czasową.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Euronet Polska Sp. z o.o. 17 Stycznia 2 - Credit Agricole Bank Polska Rawicz
Planet Cash SA 17 Stycznia 37 - Bank BGŻ BNP Paribas Rawicz
Bank Zachodni WBK SA 17 Stycznia 5 - Deptak Rawicz
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) 3 Maja 2 Rawicz
PKO Bank Polski SA 3 Maja 6 Rawicz
PKO Bank Polski SA 3 Maja 6 Rawicz
Planet Cash SA Armii Krajowej 2 - Supermarket "Kaufland" Rawicz
Global Cash (Aplitt SA) Bohaterów Westerplatte 1 Rawicz
Euronet Polska Sp. z o.o. Bohaterów Westerplatte 1 - Supermarket "Biedronka" Rawicz
Bank Zachodni WBK SA Bohaterów Westerplatte 2a - Pawilon Handlowy Rawicz
Euronet Polska Sp. z o.o. Kamińskiego 2 - Supermarket "Tesco" Rawicz
Euronet Polska Sp. z o.o. Rynek 16 - Getin Bank Rawicz
Bank Zachodni WBK SA Rynek 18 Rawicz
Bank Zachodni WBK SA Sarnowska 2 Rawicz
Planet Cash SA Sarnowska 4a - Supermarket "Biedronka" Rawicz
Euronet Polska Sp. z o.o. Sienkiewicza 22 - Supermarket "Biedronka" Rawicz
PKO Bank Polski SA Wojska Polskiego 43 - Pasaż Handlowy Rawicz

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy