Bankomaty Rogoźno

Rogoźno to miasto, które jest usytuowane na terenie województwa wielkopolskiego oraz powiatu obornickiego. Stanowi siedzibę władz gminy miejsko-wiejskiej Rogoźno. Leży nad rzeką Wełną i jeziorem Rogoźno, na Pojezierzu Wielkopolskim, w odległości 40 km od Poznania. Wysokość geograficzna miasta wynosi około 63 m n.p.m. Rogoźno otrzymało prawa miejskie 24 kwietnia 1280 r. Nazwa miejscowości pochodzi od rogoży, czyli od potocznej nazwy rośliny szuwarowej – pałki. Miasto zajmuje powierzchnię 11,24 km². W 2016 r. zamieszkiwało tutaj około 11 200 osób. Jednym z tutejszych zabytków jest średniowieczny układ urbanistyczny Starego Miasta wraz rynkiem. Na uwagę zasługuje również Muzeum Regionalne im. Wojciechy Dutkiewicz z siedzibą w ratuszu.

Zapraszamy do czerpania wiedzy o bankomatach w Rogoźnie z opracowanej przez nas bazy. Naszym celem było ułatwienie klientom dotarcia do dostępnych tutaj urządzeń, dlatego zaprezentowaliśmy adresy, godziny dostępności oraz funkcje poszczególnych bankomatów Rogoźna.

Ulica, miasto, operator
Al. Piłsudskiego 36 - Supermarket "Biedronka", Rogoźno, Euronet Polska Sp. z o.o.
Kościuszki 37, Rogoźno, Bank Pekao SA
Kościuszki 51, Rogoźno, PKO Bank Polski SA
Krótka 9c, Rogoźno, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Os. Przemysława II 7 - Supermarket "Biedronka", Rogoźno, PKO Bank Polski SA
Wielka Poznańska 24, Rogoźno, Bank Zachodni WBK SA
Wielka Poznańska 33, Rogoźno, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy