Bankomaty Wągrowiec

Wągrowiec to miasto położone w województwie wielkopolskim, które stanowi siedzibę powiatu wągrowieckiego. Jest usytuowane w dolinie rzek Nielby i Wełny, nad Jeziorem Durowskim, w regionie Pałuk. Zajmuje powierzchnię 17,91 km², z czego 13,8% to tereny zielone. Wągrowiec jest zamieszkiwany przez około 24 500 osób. Lokacja miasta odbyła się w 1381 r. Historia miejscowości sięga 1300 r. W XIX w. osiedlili się tutaj cysterski, którzy założyli klasztor i kościół NPM., będące jednymi z najcenniejszych zabytków miasta. Na zwiedzających czeka tutaj również Wieża Widokowa, Piramida Łakińskiego i odrestaurowany rynek. W Wągrowcu działa Wydział Zamiejscowy Gnieźnieńskie Szkoły Wyższej Milenium.

W bazie bankomatów Wągrowca znalazły się dane każdego urządzenia, które znajduje się na terenie tego miasta. Zadbaliśmy o to, żeby mieszkańcy oraz goście mieli możliwość wyszukania dokładnych adresów wszystkich bankomatów w Wągrowcu, a jednocześnie sprawdzenia godzin ich dostępności oraz posiadanych przez urządzenia funkcji.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Pekao SA Bydgoska 9 - Supermarket "Biedronka" Wągrowiec
Planet Cash SA Bydgoska 9 - Supermarket "Biedronka" Wągrowiec
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Janowiecka 96 - Supermarket "Biedronka" Wągrowiec
PKO Bank Polski SA Jeżyka 2a Wągrowiec
Bank Zachodni WBK SA Jeżyka 2c Wągrowiec
Bank Zachodni WBK SA Jeżyka 2c Wągrowiec
PKO Bank Polski SA Kasprowicza 54 - Supermarket "Biedronka" Wągrowiec
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Kolejowa 19 Wągrowiec
Bank Pekao SA Kościuszki 16 Wągrowiec
Euronet Polska Sp. z o.o. Lipowa 12 - Supermarket "Mila" Wągrowiec
PKO Bank Polski SA Pałucka 4 Wągrowiec
Bank Zachodni WBK SA Pałucka 4 - Supermarket "Kaufland" Wągrowiec
Bank Zachodni WBK SA Pocztowa 11 - Centrum Kredytowe Wągrowiec
Bank Pekao SA Reja 59 - Supermarket "Twój Market" Wągrowiec
PKO Bank Polski SA Rynek 11 - Pasaż Handlowy Wągrowiec
Planet Cash SA Słowackiego 12 - Bank BGŻ BNP Paribas Wągrowiec

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy