Bankomaty Choszczno

Choszczno to miasto położone w północno-zachodniej części kraju, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jest siedzibą powiatu choszczeńskiego, a także gminy miejsko-wiejskiej Choszczno. Leży na Pojezierzu Choszczeńskim nad jeziorem Kluki oraz rzeką Stobnincą. Miejscowość uzyskała prawa miejskie w 1284 r. Nazwa wywodzi się od słowa „choszczno” które oznaczało osiedle pełne chostów, czyli zarośli i krzaków. Na terenie Choszczna znajduje się kilka zabytków wpisanych do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa, między innymi teren Starego Miasta z układem miejskim z przełomu XIII i XIV w. oraz mury obronne. Miasto zajmuje powierzchnię 9,58 km² i jest zamieszkiwane przez około 15 500 osób.

Osoby korzystające z bankomatów w Choszcznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami, które znajdują się w opracowanej przez nas bazie. Zgromadziliśmy w niej adresy wszystkich urządzeń dostępnych w tym mieście, a jednocześnie wskazaliśmy godziny dostępności i funkcje każdego bankomatu w Choszcznie.

Ulica, miasto, operator
23 Lutego 4 - Supermarket "Intermarche", Choszczno, Planet Cash SA
Bohaterów Warszawy 21 - Supermarket "Netto", Choszczno, Euronet Polska Sp. z o.o.
Chrobrego 1, Choszczno, Bank Pekao SA
Chrobrego 4, Choszczno, PKO Bank Polski SA
Chrobrego 4, Choszczno, PKO Bank Polski SA
Chrobrego 8b - Bank BGŻ BNP Paribas, Choszczno, Planet Cash SA
Jagiełły 11 - Supermarket "Tesco", Choszczno, Euronet Polska Sp. z o.o.
Jagiełły 9 - Supermarket "Biedronka", Choszczno, PKO Bank Polski SA
Rynek 6, Choszczno, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Wolności 24, Choszczno, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Wolności 38 - Dworzec Autobusowy, Choszczno, PKO Bank Polski SA
Wolności 6, Choszczno, Bank Zachodni WBK SA

Bankomaty w innych miastach województwa zachodniopomorskiego: Bankomaty Szczecin, Bankomaty Koszalin, Bankomaty Stargard, Bankomaty Kołobrzeg, Bankomaty Świnoujście, Bankomaty Szczecinek, Bankomaty Police

 

Polecamy