Bankomaty Choszczno

Choszczno to miasto położone w północno-zachodniej części kraju, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jest siedzibą powiatu choszczeńskiego, a także gminy miejsko-wiejskiej Choszczno. Leży na Pojezierzu Choszczeńskim nad jeziorem Kluki oraz rzeką Stobnincą. Miejscowość uzyskała prawa miejskie w 1284 r. Nazwa wywodzi się od słowa „choszczno” które oznaczało osiedle pełne chostów, czyli zarośli i krzaków. Na terenie Choszczna znajduje się kilka zabytków wpisanych do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa, między innymi teren Starego Miasta z układem miejskim z przełomu XIII i XIV w. oraz mury obronne. Miasto zajmuje powierzchnię 9,58 km² i jest zamieszkiwane przez około 15 500 osób.

Osoby korzystające z bankomatów w Choszcznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami, które znajdują się w opracowanej przez nas bazie. Zgromadziliśmy w niej adresy wszystkich urządzeń dostępnych w tym mieście, a jednocześnie wskazaliśmy godziny dostępności i funkcje każdego bankomatu w Choszcznie.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Planet Cash SA 23 Lutego 4 - Supermarket "Intermarche" Choszczno
Euronet Polska Sp. z o.o. Bohaterów Warszawy 21 - Supermarket "Netto" Choszczno
Bank Pekao SA Chrobrego 1 Choszczno
PKO Bank Polski SA Chrobrego 4 Choszczno
PKO Bank Polski SA Chrobrego 4 Choszczno
Planet Cash SA Chrobrego 8b - Bank BGŻ BNP Paribas Choszczno
Euronet Polska Sp. z o.o. Jagiełły 11 - Supermarket "Tesco" Choszczno
PKO Bank Polski SA Jagiełły 9 - Supermarket "Biedronka" Choszczno
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Rynek 6 Choszczno
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Wolności 24 Choszczno
PKO Bank Polski SA Wolności 38 - Dworzec Autobusowy Choszczno
Bank Zachodni WBK SA Wolności 6 Choszczno

Bankomaty w innych miastach województwa zachodniopomorskiego: Bankomaty Szczecin, Bankomaty Koszalin, Bankomaty Stargard, Bankomaty Kołobrzeg, Bankomaty Świnoujście, Bankomaty Szczecinek, Bankomaty Police

 

Polecamy