Bankomaty Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie to miasto, które znajduje się w północno-zachodniej części Polski, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Stanowi siedzibę powiatu drawskiego, jak również gminy miejsko-wiejskiej Drawsko Pomorskie. Leży na Pojezierzu Drawskim, nad rzeką Drawą. Na terenie miasta usytuowane jest niewielkie jezioro Okra. Drawsko Pomorskie podzielone zostało na następujące części: Jankowo, Koleśno, Okrze oraz Zdroje. Łącznie zajmują one powierzchnię 22,33 km² i są zamieszkiwane przez około 11 700 osób.  Śródmieście miasta jest wpisane do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Trafiły do niego także inne zlokalizowane tutaj obiekty, między innymi pozostałości murów obronnych z XIV w.

Baza bankomatów w Drawsku Pomorskim została opracowana dla mieszkańców tego miasta, a także dla odwiedzających je gości. Umożliwiamy wyszukanie adresu każdego urządzenia, jak również zapoznanie się z godzinami dostępności oraz funkcjami, w jakie wyposażone zostały poszczególne bankomaty Drawska Pomorskiego.

Ulica, miasto, operator
Chrobrego 2a, Drawsko Pomorskie, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Gdyńska 4a - Supermarket "Netto", Drawsko Pomorskie, Euronet Polska Sp. z o.o.
Mickiewicza 1, Drawsko Pomorskie, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Piłsudskiego 20, Drawsko Pomorskie, PKO Bank Polski SA
Piłsudskiego 21 - Centrum Handlowe, Drawsko Pomorskie, PKO Bank Polski SA
Plac Konstytucji 12, Drawsko Pomorskie, Bank Pekao SA
Plac Konstytucji 14 - Bank BGŻ BNP Paribas, Drawsko Pomorskie, Planet Cash SA
Prusa 7 - Supermarket "Biedronka", Drawsko Pomorskie, PKO Bank Polski SA
Sybiraków 4, Drawsko Pomorskie, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Toruńska 4 - Supermarket "Intermarche", Drawsko Pomorskie, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa zachodniopomorskiego: Bankomaty Szczecin, Bankomaty Koszalin, Bankomaty Stargard, Bankomaty Kołobrzeg, Bankomaty Świnoujście, Bankomaty Szczecinek, Bankomaty Police

 

Polecamy