Bankomaty Łobez

Łobez to miasto, które znajduje się w północno-zachodniej części kraju, w województwie zachodniopomorskim. Jest siedzibą powiatu łobeskiego, a także gminy miejsko-wiejskiej Łobez. Leży w środkowej części Pomorza Zachodniego, na Wysoczyźnie Łobeskiej, nad rzeką Regą. Od Morza Bałtyckiego Łobez dzieli około 70 km. Herbem miasta jest wizerunek wilka w koronie, natomiast flaga ma kolory żółty, zielony i czerwony. Miejscowość uzyskała prawa miejskie w 1295 r. Aktualnie zajmuje powierzchnię 12,84 km². W 2016 r. zamieszkiwało tutaj ponad 10 300 osób. Wśród tutejszych atrakcji turystycznych znajdują się szlaki piesze, rowerowe i kajakowe oraz szlak konny Pojezierza Drawskiego, a także kilka zabytków, na przykład zespół budynków stadniny koni i zespół dwóch willi przy ul. Niepodległości.

Osoby poszukujące informacji o bankomatach w Łobzie zachęcamy do skorzystania z naszej bazy. Można sprawdzić tutaj dokładny adres każdego urządzenia, jak również inne dane dotyczące bankomatów Łobza, w tym godziny ich dostępności.

Ulica, miasto, operator
Kościuszki 26, Łobez, Bank Pekao SA
Kościuszki 26, Łobez, Bank Pekao SA
Niepodległości 23 - Supermarket "Tesco", Łobez, Euronet Polska Sp. z o.o.
Niepodległości 40, Łobez, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Segala 7 - Supermarket "Biedronka", Łobez, PKO Bank Polski SA
Wybickiego 1, Łobez, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa zachodniopomorskiego: Bankomaty Szczecin, Bankomaty Koszalin, Bankomaty Stargard, Bankomaty Kołobrzeg, Bankomaty Świnoujście, Bankomaty Szczecinek, Bankomaty Police

 

Polecamy